Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
OptexOptex
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Multi GPU brak na płycie głównej

21 Jan 2020 09:57 207 9
  • Level 4  
    Witam. Mam problem z podłączeniem dwóch monitorów do komputera. Mam tylko jedno wejście dvi-d w karcie graficznej, ale mam HDMI na płycie głównej, chciałem podłączyć jeden monitor do płyty głównej, a drugi do karty graficznej. W celu podłączenia przeszukałem internet na temat funkcji multi GPU ale nic nie znalazłem.
    Płyta główna: Gigabyte GA-Z97P-D3
    Procesor: Pentium G3420
    karta graficzna: Asus RX 570 MINING 4GB
    Proszę o szybką odpowiedź, gdzie szukać funkcji multi GPU w biosie, bo za nic nie mogę jej znaleźć
  • OptexOptex
  • Level 41  
    Szybko to możesz sprawdzić w instrukcji obsługi od płyty głównej ... ale chyba takiej opcji Twoja płyta nie posiada niestety. Może da się to obejść programowo.
  • Level 1  
  • OptexOptex
  • Level 4  
    Czytałem na internecie, że taką funkcję posiada płyta główna,. A dokładniej AMD crossfire, ale czy nie dlałoby radę jakoś integrę połączyć z dedykowaną? Zaraz będę szukał tej opcji w BIOS-ie
  • Level 41  
    Owszem posiadają taką funkcję ale nie wszystkie płyty. Trzeba było sprawdzić w instrukcji od pyty którą posiadasz.
  • Level 4  
    Gdzie tutaj jest coś takiego jak advanced?
    Link:
    https://drive.google.com/file/d/13-I8v5_myaVO65a028YaXbQL2lbN-7PL/view?usp=drivesdk

Dodano po 4 [minuty]:

badboy84 wrote:
    Owszem posiadają taką funkcję ale nie wszystkie płyty. Trzeba było sprawdzić w instrukcji od pyty którą posiadasz.

Wersja płyty 1.1
    A może gdyby zainstalował najnowszy bios? Spróbuję i zobaczę co to dało
    Tak, karta graficzna ma tylko jedno wyjście dvi-d, płyta główna ma dwa, HDMI i VGA ale VGA cyfrowe
  • Level 41  
    VGA jest analogowe, DVI jest cyfrowe i analogowe.

Dziwne to bo mam pod ręką płytę na H87 i ona taką opcję posiada ... a tutaj Z97 więc nowsza i teoretycznie lepsza bez multigpu.