Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Trzęsąca sie grafika w grach

22 Sty 2020 03:44 177 3
  • Poziom 3  
    Mam komputer Zalman, podzespoły:
    Dysk Samsung SSD 830 Series 256GB, odblokowany 8-mio rdzeniowy procesor o taktowaniu 4,2GHz w trybie Turbo-Boost, pamięci DDR3 1866MHz oraz karta graficzna MSI Radeon R9 280X 3GB GDDR5 384-bit
    Płyta główna: Asus 970-PRO-GAMING-AURA
    Karta graficzna: MSI R9-280X-GAMING-3G
    Procesor: AMD FX-8350
    Druga karta graficzna to AMD Radeon 6670 HD

Gram w grę metin2 i bardzo często gdy ustawię aby "postać" sama biła po 5 minutach zacina się grafika, trzęsie się, cofa (tylko w tej grze), próbowałem rozkładać tą grę na rdzenie, nic nie daje. Aktualizowałem sterowniki i Windows nic nie daje, odpalałem na zgodnościach - nic nie daje. Co ciekawe na tej grafice 6670 AMD na starym komputerze który miał Windows 7 i 4 rdzenie procesora nic się nie zacinało.

Czy ktoś wie co może być rozwiązaniem? Dodam, że nie znam się ani nic nie podkręcałem - taki komputer kupiłem.
  • Poziom 15  
    Próbuj zmieniać rozdzielczość.
  • Poziom 43  
    Hashan napisał:
    zacina się grafika, trzęsie się, cofa (tylko w tej grze)

Pokaż film. Możliwe uszkodzenie karty.
  • Poziom 3  
    Właśnie nic nie pomaga. Tylko w tej jednej grze tak się dzieje. Karty są sprawne bo wkładając na inny komputer (słabszy) działa ta gra. Zastanawiałem się czy to może być przyczyną taktowania procesora? Wszystkie inne działają jak należy gry tylko ta jedna sobie chyba nie radzi. (nie mam możliwości wstawiania filmów)