Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Szukam instrukcji podłączenia sterownika do silnika bezszczotkowego 48V

oliwka2016 22 Jan 2020 18:54 1101 5
    oliwka2016
    Level 3  
    Witam zakupiłem kilka zestawuw napedowych do wózków typu melex z chin to znaczy w zestawie most z silnikiem , sterownik ,pedał gazu próbuje to podłączyć i nic czy ktoś wie co i jak? Grube przewody są 3szt na silnik są ok, na czujniki halla ok, potencjometr ok a dalej nie wiem. Załączam foto Szukam instrukcji podłączenia sterownika do silnika bezszczotkowego 48V Szukam instrukcji podłączenia sterownika do silnika bezszczotkowego 48V
    melex-lancut
    Level 9  
    Witam, dodaj zdjęcia tych mostów i silników, bo coś za słabo wygląda jak na sterownik od chińczyków, w chińczykach najczęściej były montowane sterowniki Curtisa
    oliwka2016
    Level 3  
    Ok wyśle jutro z rana, dziś próbowałem na wszystkie możliwe sposoby i nic i to na trzech sterownikach. Dodam ze zle były wsadzone przewody w kostce od pedału gazu ale znalazłem opis w internecie i po prawidłowym przestawieniu jest napiecie od 0,6 do 3,5V podczas wciskania. Sprawdzałem silnik na krutko 12v i widać ze działa. A ma pan jakąś koncepcje co z tym począć? Dodam ze silnik ma 1200W 48V
    melex-lancut
    Level 9  
    Szczerze powiedziawszy wygląda mi to na sterownik od roweru elektrycznego, i prędzej na takich forach tematycznych bym szukał schematów
    oliwka2016
    Level 3  
    Wszędzie szukałem i nic nawet dzwoniłem do firmy w Polsce co handlują takimi rzeczami i gosciu powiedział ze do uruchomienia sterownika trzeba dać do plusa czerwony i rózowy razem a ja mam tylko czerwony dawałem tez plus w inne piny i nic, nie wiem czy nie kupić na prube jednego sterownika w Polsce i zobaczyć co i jak. A też nie możliwe ze 4 sterowniki zepsute , a takie przyszły w zestawach z aliexpres.

Dodano po 9 [godziny] 8 [minuty]:

Szukam instrukcji podłączenia sterownika do silnika bezszczotkowego 48V