Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Nie można usunąć hasła z Windows 10

patrix8834 22 Jan 2020 21:07 1137 11
    patrix8834
    Level 4  
    Witam mam problem ponieważ próbowałem ostatnio usunąć hasło na komputerze jednakże się nie da próbowałem na dwa sposoby

1. Wchodzę w ustawienia - konto - opcje logowania i jest tam opcja obok hasła zmień i usuń nie ważne co wybiorę ładuje się okienko Microsoft Store i po chwili znika (nie wiem jak to naprawić)

2. wpisuje w wyszukiwarkę Netplwiz odznaczam okienko żeby logował bez hasła jednakże to też nie pomaga...
    User removed account
    Level 1  
    patrix8834
    Level 4  
    Właśnie w tym problem że nie ważne cz wybiorę zmień cz usuń odpala się konto Microsoft i po chwili znika, zero reakcji
    User removed account
    Level 1  
    AdamFilipek
    Level 20  
    Uruchom konsole jako administrator -"cmd".
    W konsoli wpisz "net user" - wypisze listę nazw użytkowników.
    Następnie wpisz "net user twoja_nazwa_użytkownika *".
    AdamFilipek
    Level 20  
    No i do danego konta nie ma hasła.
    sylweksylwina
    Moderator of Computers service
    Chyba że faktycznie było powiązanie z kontem Microsoft... Na dodatek coś w windowsie się skaszaniło i okienko znika....

Najlepiej nowe konto założyć w takim wypadku.
    AdamFilipek
    Level 20  
    Dla pewności - zajrzyj do odpowiedniego działu, wrzuć raport z FRST i poproś żeby go ktoś przejrzał.

Link
    patrix8834
    Level 4  
    Posiadam drugie konto ale wtedy to pierwsze konto chciałbym jakoś zdezaktywowac albo usunąć najlepiej bo niepotrzebne mi 2 konta
    patrix8834
    Level 4  
    Robi się coraz ciekawiej prz próbie logowania do systemu wyskakuje komunikat "Metoda logowania, której próbujesz użyć jest niedozwolona, Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z administratorem" nie można zweryfikować twoich doświadczeń.

Nie mogę się już nawet zalogować jak to naprawić ?