Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung RV511 - jak włączyc scroll na touchpadzie?

25 Sty 2020 12:25 387 16
  • Poziom 7  
    Witam,
    posiadam laptopa Samsung RV511, Windows 7, czy jest jakaś możliwość włączenia scrollowania na touchpadzie?
    W ustawieniach myszy nie ma nic na ten temat. Może ktoś poratuje? Może jakiś program do ściągnięcia?
  • Poziom 7  
    Mam wu stawieniach touchpada zeby przewijac ale nie dziala, poprzednio byl system win 7 32bit i dzialalo, Samsung RV511 - jak włączyc scroll na touchpadzie? z tego co pamietam bylo w panelu sterowania plytka dotykowa nvidia z tego co kojarze, a teraz mam takie cos. Nie wiem dlaczego nie dziala. przesylam screeny. Samsung RV511 - jak włączyc scroll na touchpadzie? Samsung RV511 - jak włączyc scroll na touchpadzie? Samsung RV511 - jak włączyc scroll na touchpadzie?

• Spec od komputerów
    Zainstalowałeś sterownik ELAN - prawdopodobnie masz Synaptics'a. Zainstaluj sterowniki Synaptics'a - po rozpakowaniu uruchom setup w foldezre Synaptics.
    http://org.downloadcenter.samsung.com/downloa...201208/20120820161735396/Touchpad_4.1.0.0.ZIP
  • Poziom 7  
    Nic sie nie zmienilo ;/ nic sie nowego nie pojawilo wszystko jest tak jak bylo. Moze mam cos odinstalowac?
  • Poziom 7  
    Juz jest jakis postep, bo w ustawieniach płytki działa przewijanie ale na dwa palce, nie ma przy ustawieniach jednego palca przewijania. A wczesniej tak własnie bylo. Moze trzeba jakis inny sterownik aby byla taka opcja ? Samsung RV511 - jak włączyc scroll na touchpadzie?
  • Poziom 11  
    Sterowniki są okej, kwestia oprogramowania które definiuje "gesty", nie masz w zaawansowanych możliwości definicji własnych gestów?
  • Poziom 7  
    kubsle napisał:
    Sterowniki są okej, kwestia oprogramowania które definiuje "gesty", nie masz w zaawansowanych możliwości definicji własnych gestów?

W ustawieniach zaawansowanych jest tylko czulosc i palm tracking. W poprzednim systemie tez w win 7 byly te same opcje do wyboru, ale tez byla mozliwosc scrolowania jednym palcem a tu tego nie ma.
  • Poziom 11  
    Spróbuj tamte poprzednie oprogramowanie odinstalować (w dodaj/usuń programy w panelu sterowania) i zainstalować te dl.drp.su/driverpacks/repack/Touchpad_Elan/Elan/Allx64/Samsung_nb/11.7.28.1/Elan-Allx64-Samsung_nb-11.7.28.1-drp.zip
  • Poziom 21  
    Nie było czasem tak , że w tym przypadku przewijanie jednym palcem działało tylko przy krawędzi?

• Spec od komputerów
    KristoF82 napisał:
    Nie było czasem tak , że w tym przypadku przewijanie jednym palcem działało tylko przy krawędzi?
    - oczywiście. Problem w tym, że w nowszych wersjach softu nie ma takiego przewijania- jest tylko przewijanie 2 palcami.