Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gaźnik walbro WYL 160A 220

25 Sty 2020 13:11 378 14
  • Poziom 9  
    witam wszystkich poszukuje gaźnika ...to co z niego odczytałem walbro WYL 160A 220 lub jakiegoś zamiennika. Skorzystałem z google niestety wiele opcji ani informacji o tym modelu nie znalazłem za pomoc z góry dziękuję.
  • Poziom 9  
    w koście spalinowej o ładnej nazwie Garden chińczyk jutro spojrzę dokładnie model ale jak sprawdzałem też nic o niej niema co do samego gaźnika do wymiany mem branki i niestety ktoś w nim w wcześniej grzebał połamany cały plastik do którego przyczepia się linkę Gaźnik walbro WYL 160A 220 Gaźnik walbro WYL 160A 220
  • Poziom 9  
    też się zastawiałem nad tym z wbudowaną pompką przy membrance ciekawiło mnie co to za model oryginalnie co siedzi i czy oryginał da się kupić z tego linku nic nie wynika do takie teoretyki sam doszedłem na obrazku wygląda podobnie ale zdjęcie to jedno teoria druga sprawa a życie to jeszcze jedno
  • Poziom 9  
    No nie nie lepiej bo nie tylko sama membranka jest problemem cala przepustnica jest połamana do tego ktoś wcześniej grzebał dość destrukcyjnie zostałby tylko korpus dlatego szukam całości
  • Poziom 31  
    Tu jest coś podobnego musisz zmierzyć swój i porównać z danymi tego gaźnika: GAŹNIK HONDA GX31 16100-ZM5-826 WYL-133
  • Poziom 9  
    No właśnie o ile sam gaźnik jest na pewno uszkodzony dla tego bez zbędnego dłubania wolałbym go porostu wymienić poza sama mebranka i przeustnica może djabeł siedzieć w małej dziurce zacznę po kolei wymieniać części w gaźniku i albo wymienię wszystkie a cena wyjdzie tyle co cały gaźnik bo sam korpus gaźnika może kosztuje z 10 zł a i tak się okaże że gdzieś przy dyszy jest przytarty albo leje benzynę i szału można dostać przy regulacji dla tego pytam czy ktoś może wie coto za gaźnik i czy jest opcja zakupu całości może być i zamiennik chiński to niejest zawodowy sthil niewieadomo jakiej mocy a ja nie kosze dla zieleni miejskich to lekką kosa dla żony żeby sobie swoje grządki ogarniała bo moja jest porostu dla niej za duża i za ciężka
  • Poziom 17  
    witam i zapytam czy ten gaźnik miał pompkę i gdzie ma wypisany jest nr który podajesz i jaka jest średnica kolektora od strony styku z silnikiem bo mam taki gaznik nowy z obrotową przepustnicą kwestia jest w średnicy przelotu
  • Poziom 9  
    pompka jest na zewnątrz przy filtrze paliwa od strony silnika 9mm, ten od Hondy wygląda podobnie a te numery ma na bite zaraz przy powrocie paliwa. Zastanawia mnie czemu poza zestawami naprawczy i w postaci membranki kompletnie brak info o nim, w czym występuje lub opcji zastępczej zazwyczaj nawet najdziwniejszych wynalazków jest jakieś info
  • Poziom 29  
    Marketowe chińczyki są kopiami markowych sprzętów a często są składane z różnych zamienników osprzętu i bywają kapryśne. Na tabliczce znamionowej czasem mają napisaną moc wyssaną z palca. Mimo to potrafią całkiem przyzwoicie działać pod warunkiem, że mają smarowanie nie są katowane. Trzeba mieć świadomość, że profesjonalne kosztują 5 czy 10x więcej ale nie każdy używa kosę, piłę przez 8 godzin dziennie przez kilka miesięcy rocznie.
    Przed próbą naprawy "chińczyka", który z gwarancją kosztował 200-300zł konieczna jest dokładna weryfikacja jego stanu. Po pierwsze trzeba ocenić kompresję, zdjąć tłumik i zobaczyć stan tłoka, pierścieni.
    Jak już zdecydujesz się na naprawę to szukaj tanich części zamiennych. Podobny Zestaw membran za 34zł+KW na Aliex.. znajdziesz w cenie ok 2$ z wysyłką a cały zestaw naprawczy z gaźnikiem - przykładowo:
    Gaźnik walbro WYL 160A 220
    Nie raczyłeś podać pojemności, średnicy cylindra, mocy, gardzieli gaźnika.
    Na prośbę kolegi smax17 zdradziłeś "markę"..
    komplikator napisał:
    w koście spalinowej o ładnej nazwie Garden chińczyk jutro spojrzę dokładnie model ale jak sprawdzałem też nic o niej niema co do samego gaźnika do wymiany mem branki i niestety ktoś w nim w wcześniej grzebał połamany cały plastik do którego przyczepia się linkę ]

Nie jesteśmy wróżkami. Czego więc oczekujesz?
  • Poziom 9  
    zwykłej prostej odpowiedzi np gaźnik o tych oznaczeniach top zwykła chińska podróbka lub model już dawno nie robiony pytanie było czy ktoś to zna lub ma wiedzę na ten temat pytanie było do praktyka nie teoretyka co może nie działać szukam konkretnej części a nie teorii co się mogło popsuć w urządzeniu poco rozkminiać do czego to chcę założyć jaka kompresja i średnica cylindra napisałem co ? gaźnik producent i model z oznaczenia jeśli ktoś nie wie co napisałem to pytanie widocznie nie jest do niego. bo to nabijanie zbędnych postów nic nie wnoszących do tej rozmowy
  • Poziom 29  
    Szukasz gotowego rozwiązania czy tylko napisu na chińskim gaźniku?
    Jak się chce poszukać to przy pomocy przeglądarki Google na znanych serwisach można znaleźć. Gaźnik do podobnego silnika powinien działać, oznaczenie nieważne.
    Albo przyjedź do mnie, mam kilka podobnych, może coś dopasujemy.
    Mam nadzieję, że pomogłem :)