Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lg oled55c9 - Jakie słuchawki budżetowe do tego tv?(nie bluetooth)

galtar 26 Jan 2020 07:53 360 5
    galtar
    Level 4  
    Witam
    Mam problem z tym TV a mianowicie nie jestem audiofilem i nie znam się za bardzo na wyjściach z tyłu w tym TV podłączyłem sobie wcześniej przez bluetooth słuchawki Huawei am61 do słuchania tv ok.,jednak wywalały one mnie z trybu gry w PS4 Pro także słuchawki Bluetooth odpadają bo jest konflikt z trybem gry z ps4 pro. Kupiłem sobie ostatnio budżetowe Philips y za około 80 zł na wyjście Jack 6 m kabla da się słuchać jednak chciałbym coś więcej wycisnąć dźwięku posiadam również Tracer Hydra 7. 1 jednak na wyjście z USB które nie działają na tym TV wykrywa je jako urządzenie hid widocznie Nadają się tylko do pc-a szkoda bo naprawdę super dźwięk był z nich na pc, jakie rozwiązanie proponujecie budżetowe?? Jakie słuchawki, jakim wejściem???
    galtar
    Level 4  
    Daroka14 a ten adapter na 100 % zadziała? I czy nie ubedzie jakości? Jack obniża jakość w stosunku do USB?
    daroka14
    Level 26  
    Lg oled55c9 - Jakie słuchawki budżetowe do tego tv?(nie bluetooth)
    Teoretycznie to jest to samo. Nie powinieneś zauważyć różnicy. Więcej zależy od karty dźwiękowej w TV. Możliwe że jest gorsza od tej którą masz w PC.
    galtar
    Level 4  
    Jeszcze jedno pytanie - te tracer Hydra 7.1 są podświetlane i maja duża moc ten adapter na Jack da radę je uciagnac?
    daroka14
    Level 26  
    Adapter tak ale gniazdo w TV raczej nie.