Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zamiennik pilota telewizyjnego LG

27 Sty 2020 13:22 219 7
  • Poziom 5  
    Witam kupiłem zamiennik pilota telewizyjnego LG ale nie działa. Czasami uda się włączyć telewizor ale ogólnie nie działa, dioda nie emituje światła do aparatu. Co można spróbować z nim zrobić? Zamiennik pilota telewizyjnego LG
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • OptexOptex
  • Moderator - Komputery Serwis
    Witaj. Reklamować, zwrócić. Kup używany oryginał, podziała dłużej niż badziew za 15 złotych.
  • OptexOptex
  • Poziom 5  
    Właśnie problem w tym że to już drugi pilot, dogadalem się z sprzedawca że mi wyśle drugi ale go sprawdzi przed wysyłką ale jakoś ten też nie działa. Myślę nad kupnem oryginalnego ale może spróbuje coś zrobić z tymi, może trzeba poprawić luty?
  • Moderator - Komputery Serwis
    Jeśli kupiłeś sprzęt sprzedawany jako sprawny to reklamuj do bólu, koszt wysyłki w obie strony powinien pokryć sprzedawca. A widząc jakość tego towaru to nawet by mi się na Kolegi miejscu rozłupać tego nie chciało (swoją drogą zatrzaski obudowy w takich chińszczyźnie mogą nie przeżyć otwarcia).
  • Poziom 38  
    A co stało się z oryginalnym, który był w zestawie z TV?
    Nawet oryginały są wadliwe, puszczają przelotki na PCB. Wiem bo swój już z tego powodu 3 lub 4 razy naprawiałem.

Xmil napisał:
    Myślę nad kupnem oryginalnego ale może spróbuje coś zrobić z tymi może trzeba poprawić luty?

Może wystarczy przeczyścić samą płytkę jak i gumki przewodzące niestety napylane. Ja u siebie już mam naklejone z zestawu naprawczego. W oryginale zatrzaski mocno trzymają trudno otworzyć pilot.

Jeśli z TV nie korzysta osoba starsza to polecam pilot z czujnikiem ruchu - Pilot Magic Control. Podaj o jaki model TV chodzi łatwiej będzie doradzić.
  • Poziom 18  
    Witam.
    Xmil podaj model telewizora to Ci odpiszę czy pilot musi pasować.Zakupiony pilot można sprawdzić na innym telewizorze i będziesz wiedział wszystko.Szanowny moderatorze dt1,ja tym badziewiem(tak piszesz) obsługuję telewizor już trzeci rok a powiem Ci,że lepiej działa aniżeli oryginał.A nie myślicie,że może jest coś z odbiornikiem podczerwieni a przede wszystkim,że zakupiony pilot nie obsługuje tego telewizora?
    Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    Ja kupowałem identycznego pilota ok.pół roku temu i o dziwo,działa jak ta lala.Może to kwestia wadliwej partii.Na priv mogę ci podrzucić sprzedawcę z drogiego portalu.
  • Poziom 43  
    To modele TV dla tego pilota. Jaki masz TV?
    22LK330, 22LV2530,
    26LK330, 26LV2530,
    32LK330, 32LK450,
    32LV2530, 32LV3300,
    32LV355C, 42LK450,
    42LV355C, 47LV3500,
    47LV355C, 55LV355H;