Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes c-klasa s202 1.8 1997 - Zgubiłem kluczyk rybka mam tylko grot

29 Jan 2020 17:18 312 9
  • Level 2  
    Witam tam jak powyżej napisałem zgubiłem kluczyk do Mercedesa,mam tylko grot i zastanawiam się co teraz zrobić jakie możliwości mam proszę o pomoc
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 22  
    Klucz dorobią bez problemu tylko auto na lawetę i trzeba podjechać do ludzi co się tym zajmują. Miałem podobną sytuację tylko ja swój przez przypadek wypralem nie działał w ogóle. Auto na lawetę bo żeby dorobić taki klucz musi być auto, cały koszt tej operacji coś ok 1800zl
  • Level 27  
    nie przesadzaj jeżeli stacja na rybke wystarczy sam ezs i dorobienie na podstawie wsadu
  • Level 22  
    Tak owszem masz rację
    Tylko po 1 trzeba wiedzieć gdzie ona jest(nie każdy to wie)
    Po 2 trzeba ją zdemontować (nie każdy potrafi)
    Po 3 zamontować
    Po 4 w moim przypadku nie mogłem zrobić tego osobiście bo mnie nie ma w pl więc najtańsza i najrozsądniejsza wersja dla mnie była laweta i tyle

Dodano po 1 [minuty]:

Ja tylko poinformowałem autora tematu że jest możliwość dorobienia klucza pomimo tego że nie posiada starego
    O to chodziło w temacie i myślę że moja odpowiedź była pomocna
  • Level 2  
    Tak jest to kluczyk rybka .Więc co mam robić?
  • Moderator of Cars
    Jak dasz radę samodzielnie zdemontować ezs (stacyjkę), to wyjmij i zawieź do kogoś, kto ma sprzęt i dorobi klucz.
    Jak nie dasz rady to całe auto na lawecie

Link
  • Level 2  
    A jesli chodzi o klucze to moge kupić uzywane z innego merca i dostarczyć razem ze stacyjka ? Chodzi o ograniczenie kosztów
  • Level 34  
    Używany klucz podejdzie, może być na nec, nowszy typ. Zostnie ci tylko kwestia programowania.
  • Level 27  
    i co ci po nich jeszcze raz powtarzam wymontuj EZS dostarcz do firmy która to zrobi i koniec, jeżeli nie potrafisz to samochód na lawetę i warsztat który zrobi te czynności za ciebie , a ty odbierzesz palący samochód