Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop Acer przestał działać

29 Sty 2020 19:28 57 5
  • Poziom 3  
    Witam!
    Mój laptop miał ponad 4 lata lecz działał sprawnie i płynnie lecz podczas gdy grałem wyłączył sie bez powodu. Kompletnie nic nie wyskoczyło żaden blue screen ani nic. Był podpięty do ładowania. Jedyne co było w nim usterką to uszkodzony wiatrak i był niewyczyszczony z kurzu i sie szybko nagrzewał.
    Teraz ani sie nie włącza ani diody nie działają, nie reaguje na podłączenie ładowarki.
    Co mogło być przyczyną?Co mogło sie w nim stać?
    Czy bedzie potrzeby serwis?
    Jedyne co sprawdziełem w tej sprawie to prseszukałem internet i moze to być BIOS lub Układ KBC ale pytam tu bo nie jestem pewny.
  • Moderator - Komputery Serwis
    Brak danych - brak modelu laptopa, brak obsady (procesor, grafika). W laptopach używanych do gier często żywot kończy karta graficzna.
  • Poziom 3  
    dt1 napisał:
    Brak danych - brak modelu laptopa, brak obsady (procesor, grafika). W laptopach używanych do gier często żywot kończy karta graficzna.

Ale czy przez karte graficzną laptop by sie mógł tak poprostu wyłączyć?
    Miałem problem w innym kompie i tak sie nie stało a dane podam jutro rano.
    Pozdrawiam
  • Poziom 3  
    No mam dwie opcje albo dam do serwisu lub kupie cała płyte główną i zamontuje. Rozpatrze te dwie opcje bo teraz znaleź serwis dobry który będzie funkcjonował to trudno lecz poszukam.
    Tam wyżej zostało napisane ze karta grqficzna mogła skończyć żywot więc to też będe musiał wymienić. Dzięki wszystkim za odpowiedzi.