Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

BarXStop to nowe urządzenie,skutecznie zatrzymuje agresywne, szczekające psy.

wojtek2004 30 Jan 2020 17:15 1212 5
 • Witam. Przez przypadek znalazłem w internecie urządzenie BarXStop, które skutecznie zatrzymuje agresywne, szczekające i stanowiące zagrożenie psy.
  Najprawdopodobniej budowa urządzenia jest prosta. Sam dokładnie nie wiem. Ale urządzenie emituje jakiś dźwięk. Cytat: "silny sygnał ultradźwiękowy" przez przetwornik w urządzeniu.
  Tak naprawdę nie wiem jaką częstotliwość emituje to urządzenie, ale może to nie jest takie istotne. Może podstawą działania jest siła ultradźwięku.
  Nie mam w domu psa i generatora częstotliwości ultradźwiękowych, ale zapewne testując z pupilem wykrył bym o co dokładnie chodzi, że pies słysząc dźwięk natychmiast się uspokaja.
  Może od tego się przestrasza...
  Zdecydowałem się wstawić ten temat na elektrodę bo za ścianą mam psa, który szczeka w dzień i w nocy. Mam dość czworonoga...

  Link do strony reklamującej:

  https://hyperstech.com/intl_4/order.php?prod=...net=6293&lang=pl&cid=5e32fccb8bc82200015e7483
  https://trendingandviral.net/pl/barxstop/?ref...Ch2EGA7YEAEYASAAEgIcMvD_BwE&place=youtube.com

  Jak ktoś by miał schemat tego urządzenia, to proszę o informacje na pw.

  Cool! Ranking DIY
  About Author
  wojtek2004
  Level 18  
  Offline 
  wojtek2004 wrote 897 posts with rating 50, helped 0 times. Live in city Gdańsk. Been with us since 2005 year.
 • #3
  User removed account
  Level 1  
 • #4
  Jogesh
  Level 28  
  A jak się bronić przed agresywnym psem? U nas w Indiach sporo jest ulicznych psów, ale raczej nie są agresywne. Można je pogłaskać, nakarmić. Lubią tylko w nocy pogonić motocykl albo samochód, ale jak kierowca zatrzyma pojazd, to one odpuszczają. Do tego "wolne psy" zupełnie inaczej się zachowują niż zniewolone wyizolowane psy w Polsce. Większość jest "zdrowa psychicznie". Umieją żyć pomiędzy ludźmi.
 • #6
  barondary
  Level 18  
  Najlepszym odstraszaczem psów jest rewolwer hukowy, na naboje ślepe 6mm long. Mam kilka, stosuję od wielu lat i nigdy nie zawiodły. Dają huk, dym i ogień. Można legalnie używać w celach ratunkowych. Szczególnie jak ktoś jeździ rowerem. Polecam rewolwer, a nie pistolet, bo pistolet jak się zatnie, to trzeba przeładować.
  A odstraszacze ultradźwiękowe wielokrotnie zawiodły - skuteczność około50%. Szkoda pieniędzy. Mam klika z różnych firm, każdy zawiódł. Większość psów reaguje, ale odchodzi tylko na kilka metrów, kuli uszy i nadal atakuje, jak tylko przestaniesz odstraszać. Za to koty odstraszają idealnie.