Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Jak podłączyć telewizor lg z amplitunerem yamaha rx-v371

31 Jan 2020 13:54 987 9
  • Level 3  
    Witam. Jestem w posiadaniu yamahy rx-v371 i telewizora lg smart tv (nie pamietam jaki model) oraz kabel hdmi, jak podłaczyć telewizor z ampli zebym mógł oglądać youtube z telewizora i dźwięk leciał na ampli. Podłaczałem kabel do hdmi arc w telewizorze i hdmi out we wzmacniaczu, w telewizorze ustawiłem wyjście audio na hdmi arc po czym dźwięk na telewizorze ucichł ale na ampli nic nie słychać. Co mam robić? Dodam że do ampli nie posiadam pilota. Czy trzeba jakoś specjalnie ustawić wzmacniacz?
  • Level 1  
  • Level 3  
    dzarok wrote:
    Jasiek159 wrote:
    Podłaczałem kabel do hdmi arc w telewizorze i hdmi out we wzmacniaczu

Do hdmi in we wzmacniaczu podłącz...
    podłączełem hdmi 1 we wzmacniaczu ale ampli nie wykrywa sygnału.
  • Helpful post
    Level 1  
  • Level 3  
    Posiadam pilot universalny emmerson u-10. Da się ten pilot zaprogramować z moim ampli? Nigdzie nie moge znaleźć kodów do wzmaka. Prosze o odpowiedź.
  • Level 3  
    W przypadku programowania telewizora trzeba wcisnąć tv na pilocie a w przypadku ampli tak samo czy inaczej przebiega cały proces? Jak podłączyć telewizor lg z amplitunerem yamaha rx-v371

Dodano po 42 [minuty]:

Probowałem zaprogramować ale nic z tego. Wciskałem vcr następnie przytrzymałem vol + i ch+ jednocześnie do momentu aż zaświeci sie dioda potem wpisywałem kody ale nic z tego pilot żadnego niw wykrywa. Ktos wie co mam dalej robić z tym pilotem?
  • Level 3  
    Kupiłem kabel optyczny i wszystko działa. Dziękuje za zaangażowanie, pomoc i propozycje. Zamykam temat.