Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 406 2003 rok 2.0 hdi - Nie odpala

31 Sty 2020 17:49 162 2
  • Poziom 2  
    odcina paliwo prądy i pali się kluczyk i rozrusznik kręci a nie chce odpalić juz kilka dni się męczę i nic nie mogę wskurac wymieniłem cewke stacyjki (kostka stacyjki) i dalej nic najpierw przez jakiś czas raz na jakiś czas nie chciał zapalić ale po 30 min odpalał od strzała 2 dni temu gdy wrzuciłem wsteczny zgasł mi zaraz go odpaliłem i odpalił od kopa dojechałem do domu prubowalem go zapalić i nic naładowałem akumulator 2 razy odpalił ale po wrzuceniu biegu zgasł i już nie zapalił pojechałem sprawdzić kluczyk i wszystko ok przyjechałem odłączyłem czujnik wstecznego w skrzyni biegów i odpalił przejechałem 500m i z drodze zgasł przez chwilę jak prubowalem go odpalić robił zwarcie czujnik wstecznego dotknął masy przy pchnąłem go do domu i odłączyłem akumulator wczoraj podłączyłem akumulator i odrazu zapalił dałem mu trochę pochodzić kilka razy zgasiłem i odpalałem odpalał odrazu po 15 minutach przychodzę aby go odpalić i nic wyjąłem bsi wyczyszcilem kostkę nową założylem do stacyjki wszystkie bezpieczniki sprawdziłem na krutko podłączyłem się do pompy paliwa w zbiorniku aby podać do wtryskiwaczy paliwo prubowalem kodować kluczyk samodzielnie w stacyjce reguła 10s i dalej nic nie mam pojęcia co jest nie tak czasami w trakcie jazdy zapalał się stop check płyn chłodnicy a teraz świeci się airbag i samochodzik w poślizgu a w środku słyszeć coś na podobe alarmu
    Pomocy
  • Poziom 22  
    A był podpięty pod jakis tester diagnostyczny?
  • Poziom 2  
    No nie bo muszę poszukać jakiegoś elektryka aby przyjechał i podłączył kompa ale dziwi mnie to że od środka normalnie zamyka a z pilota nie i czasami zapala się samochodzik z kluczykiem a przed tą awarią niekiedy też mi tak robił zapalił się płyn chłodnicy i nie zapalał ale po godzinie zapalił i kilka dni był spokój a teraz wcale nie odpala nie wiem co robić czy czekać na nowy bsi z allegro bo na krutko nawet podpiąłem się do pompy paliwa w zbiorniku i podałem do wtrysków paliwo ale jakby gdzieś prądy gubił albo IMO nie chce podać?