Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy S7 - Powrót na Android 7.0 z 8.0

02 Lut 2020 21:03 150 1
  • Poziom 15  
    Witam,
    Mam pytanie odnośnie Samsunga S7. Obecnie telefon posiada najnowszy dla niego system operacyjny czyli Android 8.0 Oreo (ma najnowsze aktualizacje- bodajże tylko brakuje poprawki z sierpnia 2019). Problem szeroko znany, z baterią, która znika w oczach...Pytania mam dwa:
    1. Czy po wgraniu najnowszych z możliwych aktualizacji problem z użyciem baterii został wyeliminowany czy nie?
    2. Czy można bez większych kombinacji powrócić do Android 7.0 Nougat (gdzieś wyczytałem, że po "którejś tam aktualizacji", nie wiem konkretnie "której"..Samsung zablokował Bootloadera i nie można powrócić do starszych wersji systemu. Czy to prawda? Ogólnie telefon ma brand T-Mobile. Chciałbym natomiast wgrać Android 7.0 nie brandowany (XEO jeśli się nie mylę). Więc czy można i jak?
  • Poziom 35  
    Najnowszy soft jest ze stycznia 2020 (binary 7). Ostatnia wersja softu z Androidem 7 dla tego modelu to okolice polowy 2018 i tzw "binary 2".

Jesli masz wiec w miare swiezy soft z 8.0 to nie bedziesz mogl sie cofnac tak daleko. Wgrac mozesz tylko co pasuje do binary badz jest nowsze.

Aktualnie najnowsze softy maja cyfre 7 (G930FXXS7ETA4), nie da sie wiec wgrac nic z 6-ka itp a tym samym nie znajdziesz zadnego pasujacego oprogarmowania z Androidem 7.