Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Atom Z3725F Elementary OS

03 Lut 2020 14:19 171 15
  • Poziom 4  
    Czy ten o to procek który podałem w temacie wystarczy razem z 2gb ramu oraz 32 gb na dane na najnowszego elementary OS?
  • Poziom 22  
    A musi to być elementery os? , fajne szybkie distro które po instalacji zabiera ok 65mb to (q4os linux ) śmiga u mnie na atomie jak ta lala .
  • Poziom 4  
    Zależy mi akurat na elementary, chciałem się nim pobawić s chciałem żeby przypominał macosa :P nie jestem fanem Apple Ale fajnie by się prezentowało bo używam to czasem w szkole a Windows na tym to totalna porażka na siłę go tam wpakowali chyba

Dodano po 1 [minuty]:

Np opalanie Google trwa minutę prawie momentami
  • Poziom 14  
    KacpereQ1337 napisał:
    Zależy mi akurat na elementary, chciałem się nim pobawić s chciałem żeby przypominał macosa :P nie jestem fanem Apple Ale fajnie by się prezentowało bo używam to czasem w szkole a Windows na tym to totalna porażka na siłę go tam wpakowali chyba

Dodano po 1 [minuty]:

Np opalanie Google trwa minutę prawie momentami

Elementary OS ma za duże wymagania. Ja ci śmiało mogę polecić MXLinux.
    Jest na debian stable. Ma długie wsparcie (aktualizacje)
    Nie ma dużych wymagań, płynnie działa na 1GB ram.
    Jest to dystrybucja dla początkujących.
    W rankingu DistroWatch od bardzo dawna jest na 1 miejscu.
  • Poziom 4  
    ehh... a jakaś dystrybucja macos podobna?
  • Poziom 14  
    Każdą można podrasować na mac os. Problem twój to duże oczekiwania a sprzęt kulawy. Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem to najpierw naucz się linuxa. Jak ci się podoba mac os to kup macbooka. Linux to nie mac os. Jest systemem elastycznym ale wymaga od użytkownika trochę wiedzy. Zachęcam Cię do nauki linuxa. Naprawdę warto. Ja tylko jadę na samym linuxie i jest spoko.
  • Poziom 4  
    ja niezbyt przepadam za eko systemem appla :P bardziej mi chodzilo zeby to fajnie wygladalo :PP a elementary wywala jakies dziwaczne errory :P

Dodano po 43 [sekundy]:

spróbuję archa :P
  • Poziom 14  
    KacpereQ1337 napisał:
    ja niezbyt przepadam za eko systemem appla :P bardziej mi chodzilo zeby to fajnie wygladalo :PP a elementary wywala jakies dziwaczne errory :P

Dodano po 43 [sekundy]:

spróbuję archa :P

Zapomnij o Arch. Jest dla zaawansowanych użytkowników. Jak chcesz to Manjaro, jest na Archu i dla początkujących.
  • Poziom 4  
    on mial na miix 300 10iby jakies problemy chyba :P
  • Poziom 4  
    próbuję właśnie z mxlinux i manjaro i arch :P
  • Poziom 4  
    próbuję właśnie z mxlinux i manjaro i arch :P

Dodano po 45 [minuty]:

chyba ten netbook jest zbyt specyficzny technicznie zeby linuxa tu sie dalo instalowac :P