Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Systemy i sieci elektroenergetyczne.

EnergetycznyLaik 04 Lut 2020 17:09 189 0
    EnergetycznyLaik
    Poziom 1  
    Witam. Jestem studentem 3 roku Inżynierii Środowiska i zmagam się z dość nietypowym problemem.
    Otóż mam do rozwiązania 4 zadania z "Systemy i sieci elektroenergetyczne". Zadania dostałem od Pani Profesor, która prowadzi ćwiczenia i są mi potrzebne rozwiązania, żeby zaliczyć te ćwiczenia, i wyjść na czysto bez poprawek z sesji.
    Warunkiem zdania tych ćwiczeń przez prowadzącą, jest oddanie jej rozwiązanych zadań.
    Starałem się rozwiązywać je na wszelkie sposoby, ale w te klocki jestem całkiem zielony. :(
    Nie ukrywam tutaj, że chciałbym waszej pomocy, ponieważ nie jestem w stanie się tego materiału nauczyć chociaż starałem się jak mogłem.

Poniżej przesyłam treści zadań oraz moje wypociny odnośnie tych zadań (nie wszystkich)

Instrukcja zamieszczania zdjęć oraz obrazków na forum https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2053101.html [retrofood]

Jeśli chodzi o pierwsze zadanie (a) to próbowałem je rozwiązać tak jak na zdjęciach ponizej, ale zablokowałem się przy dalszym rozwiązywaniu i nic nie idzie ruszyć :(

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc, takie zadania mnie przerastają.