Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf4 mokry dywanik od strony kierowcy

04 Lut 2020 18:18 129 3
  • Poziom 7  
    Witam. Mam problem z moim Golfem, gdzieś leci woda pod nogi kierowcy. Zaznacze że zdjąłem juz podszybie i wkleiłem na nowo moduł i z drugiej strony filtr. Wszystkie odpływy wyczyszczone. Naprawiłem również blachę w drzwiach pod tapicerką, na wszelki wypadek sprawdziłem również odpływy z szyberdachu i wszystko jest ok. Nie mam pojęcia co dalej, ma ktoś jakiś pomysł?
  • Poziom 33  
    Weź węża z wodą i lej po szybie bocznej od kierowcy często uszczelka szyby już nie dolega robi się szpara i po niej wlewa się do drzwi . W drzwiach są pozapychane otwory odpływowe . Woda zbiera się w drzwiach i jak poziom jest wystarczający wlewa się do środka z pod boczku. Szczególnie jak nie ma foli uszczelniającej lub w nowszych modelach blacha pod boczkiem nie jest dobrze uszczelniona. Często tez wypada/koroduje zaślepka w podłodze i jak chlapie z pod kół to dostaje się do środka.
  • Poziom 16  
    W futrynie drzwi są uszczelki także w one mają swoje rowki napełnia się to brudem i potem ścieka do środka auta. Mam leosia też tak samo to przerabiałem. Chusteczka do nosa i w tym ranciku jest napewno pełno brudu i tak ze 3 razy do roku.