Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Chrome albo Win 10 zamyka logowanie do gmaila

ad10ay 05 Feb 2020 13:59 258 8
    ad10ay
    Level 4  
    Zamykają mi się automatycznie poczty gmaila i Facebook. Loguję się na poczt i po chwili coś wylogowuje mnie z poczt. Od paru dni mam win10 i nie wiem dokładnie kto za to odpowiada czy Chrome czy win10
  • Helpful post
    -Xeno-

Level 14  
    Używasz jakichś niestandardowych pluginów do przeglądarek? Czy sytuacja występuje także na innych przeglądarkach?
    ad10ay
    Level 4  
    na FF jest wszystko OK
    używam: AdBlock, video downloader, Lightshot (narzędzie do zrzutów ekranu), UNICORN SMASHER, Edytor wideo VideoStudio, Self Destructing Cookies, Web for Instagram plus DM
  • Helpful post
    -Xeno-

Level 14  
    Wyłącz dodatki i zobacz na gołym Chromie czy problem występuje. Ewentualnie przeprowadź czystą instalację Chrome. Nie wydaje mi się, aby Win10 był tutaj przyczyną. Sprawdzić audit logi możemy ew. jeśli na czystym Chromie sytuacja się nie unormuje. Jeśli jednak wszystko będzie ok, to musisz ustalić który plugin powoduje problem, ew. sprawdzić jego ustawienia, bo może tam tkwić odpowiedź.
    ad10ay
    Level 4  
    te same dodatki mam na win7 na drugim kompie i nigdy nic się takiego nie robiło. Gdzieś jest jakieś info jak przeinstalować chrome, żeby wszystko zostało po reinstalacji
  • Helpful post
    -Xeno-

Level 14  
    Cała rzecz w tym, aby nie zostało to co wcześniej. A jeśli chodzi o zakładki to wystarczy je weksportować i po instalacji Chrome na czysto zaimportować.
    ad10ay
    Level 4  
    "wystarczy je weksportować i po instalacji Chrome na czysto zaimportować" nie bardzo wiem o co chodzi. Czego - jakiego hasła szukać w necie
    -Xeno-

Level 14  
    Jeśli mówimy o zachowaniu zawartości Chrome i chodzi tylko o zakładki to je można po prostu wyeksportować (Ustawienia > Menadżer Zakładek > trzykropek w prawym górnym > Importuj/Eksportuj).
    ad10ay
    Level 4  
    Hasła dobrze by było jak by zostały