Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Freesat V7S HD - Dodanie kanału w DB-Editor

oma250 05 Feb 2020 15:36 1368 2
    oma250
    Level 13  
    Cześć,

potrzebuję informacji jak dodać kanał w DB-Editor.

Sprawa wygląda tak...
    Mam dwie listy kanałów z neta i chcę z jednej przenieść "BBC Brit" a z drugiej jakiś inny kanał na swoją listę.

Próbowałem tworzyć nowe AP i dodawać identyczne częstotliwości jak w plikach z netu ale nie działa. Widać w menu na dole co aktualnie leci ale nie ma głosu i obrazu i kanał jest zakodowany.

Gdy wczytam listy z netu to kanały działają. Gdy je przepisze na swoją to już nie. Co robię źle?

To samo pytanie mam gdy usunę przypadkiem u siebie kanał przypadkiem to jak go dodać z powrotem mając full listę wygenerowaną na starcie ze wszystkimi kanałami.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    LeDy
    Level 43  
    A pilota od dekodera nie możesz użyć, przeszukać , dodać, przesunąć?
    oma250
    Level 13  
    Mogę... ale zakładam, że nie robiłeś tego na tym dekoderze :) Nie wiesz chyba jak wygląda ten proces na nim. Mam 1160 kanałów i przesuwanie i usuwanie zbędnych trwałoby wieki. Odpada.

Temat jest rozwiązany.

Robi się pełne skanowanie i należy dodawać kanały do swojej listy ulubionych a nie modyfikować główną listę.

Robiłem to źle usuwając kanały z głównej listy bo ręcznie nie jestem w stanie wprowadzić wszystkich danych kanału. Dopiero pełne skanowanie przywraca wszystkie parametry kanału.