Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Massey ferguson 6265 1999r

07 Lut 2020 19:45 174 3
  • Poziom 2  
    Witam mam MF 6265 i pali bezpiecznik od cewki odcinającej paliwo na pompie wtryskowej. Przeżeliśmy całą wiązkę i kable są ok. Na postoju ciągnik pracuje bez problemu wystarczy jednak ruszyć do przodu bądz tyłu i pstyk leci bezpiecznik ciągnik gaśnie i tak co chwilę zdarzy sie ze ciągnik pracuje bez zarzutu 2 godz i znów ten sam efekt. Sprawdzaliśmy cewkę została wymieniona i to samo. Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    Witam!
    Prawdopodobnie nie tylko cewka wisi na tym bezpieczniku i przyczyny trzeba szukać w innym miejscu.Co jeszcze nie działa po spaleniu bezpiecznika? Być może gdzieś przewód zsunął się ze styku i wisi luźno(w starym sprzęcie konektory tracą sprężystość). Gdy ruszysz ciągnikiem przewód dotknie masy i pali bezpiecznik.
  • Poziom 39  
    Witam .
    Do przeglądnięcia instalacja (słabo szukasz).
    Po kluczyku mogą być wskaźniki ,wycieraczka ,dmuchawa, światło stop .
    Na tych obwodach bym się skupił, sprawdź jak kolega pisze , co nie działa jeszcze jak spali bezpiecznik.
  • Poziom 2  
    Dzieki inar za radę wypięliśmy bezpiecznik i nie działał kompresor fotela i zegary skupiliśmy sie na fotelu i przyczyna jak zawsze błaha przetarło izolację na spince od kompresora fotela i jak się uniósł za wysoko to stykało do obudowy fotela. Założona nowa izolacja i massey śmiga, aż miło a przed nami wiosna i prace polowe.Mam nadzieję, że mój post jeszcze się kiedyś komuś przyda. :) Dzięki za pomoc. Pozdrawiam
    :D