Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dodawanie kamer w integra control

07 Lut 2020 22:38 219 4
 • Poziom 8  
  Witam
  Mam problem z wyświetlaniem kamer dostępnych w mojej sieci poprzez integra control. Posiadam WRL128 i po ustawieniach w integra control kamer na podstawie adresów wewnętrznych, w czasie połączenia z siecią lokalną, kamery są dostępne. Czy możliwe jest kontrolowanie kamer poprzez integra control spoza sieci lokalnej poprzez zewnętrzny IP, a jeśli tak to jak ustawić połączenie w integra control.
 • OptexOptex
 • Poziom 14  
  Musisz mieć stały i zewnętrzny adres ip nadany przez swojego operatora sieci.
 • OptexOptex
 • Poziom 8  
  Mam stały zewnętrzny IP, wpisywałem go do integra control i do tego port 554 lecz nie strumieniuje obrazu z kamer. Nie wiem właśnie co jeszcze trzeba wpisać w integrze control żeby połączyła się z kamerą. próbowałem wpisywać porty http kamer, ale nie działało, choć były przekierowane na routerze.

  Dodano po 36 [minuty]:

  to jest kamera Novus Ip NVIP-4DN5042V/IRH-2P. Jest połączona z internetem przez siec przewodowo. W każdej aplikacji do kamer jest widoczna po adresie zewnętrznym IP i jej porcie http, który jest przekierowany. W aplikacji Integra wpisałem adres IP zewnętrzny sieci i port rtsp 554 bo taki był "fabrycznie" w tej aplikacji podany, także otwarty na routerze, jak również strumień kamery. W kamerze też ustawiono fabrycznie port rtsp na 554 Nic to nie dało. Ustawiałem jeszcze w aplikacji adres IP zewnętrzny i port http kamery, lecz też nie strumieniował obrazu. W kamerze adres RTSP jest tak ustawiony: rtsp://IP or domain name:port/profile1. Gdy przeszedłem na sieć lokalną i wpisałem wewnętrzny adres IP kamery, strumień, czyli profile1 i port 554 to działało.
 • Pomocny post
  Poziom 14  
  Skoro działa ci połączenie z kamera IP w sieci lokalnej to tak na dobrą sprawę w ustawieniach kamery w aplikacji Integra Control powinieneś zmienić tylko adres IP kamery i powinno ruszyć o ile dobrze masz przekierowane porty. Spróbuj jeszcze połączyć się z kamera po http z przeglądarki z zewnątrz, sprawdzisz wtedy czy kamera jest dobrze wysterowana na zewnątrz.
 • Poziom 8  
  Ok, rzeczywiście, przeinstalowałem aplikacje, posprawdzałem kamery i po wpisaniu zewnętrznego IP strumieniowanie ruszyło, błąd istniał chyba po stronie telefonu i połączenia z internetem. Dzięki bardzo za pomoc