Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera cofania kia mrugajacy obraz

08 Lut 2020 14:37 282 4
  • Poziom 2  
    Mam problem z kamerą cofania kia sportage. Jest podłączoną przez chwilę działa jakieś 5-10 sekund i zaczyna mrugać obraz. Podpowie ktoś co można z tym zrobić? ?? Przez te parę sekund widać fajnie w kolorze a jak zaczyna mrugać obraz jest czarno biały i wracają oryginalne linie pomocnicze.
  • Poziom 29  
    Może coś z zasilanie, chociaż spotkałem się z takim przypadkiem w Sportage przy zastosowaniu nie oryginalnej kamery - coś było inaczej z poziomem sygnału z kamery na radio. Czasami chodziło przez chwilę dobrze, a czasami rwało synchronizację.
  • Poziom 2  
    Ja rozumiem. Ale prąd jest pod żarówką wstecznego masa osobno i ze starej kostki kamery wykorzystałem tylko kabel video. Niewiem czy potrzebny jest jakiś filtr albo cos innego.
  • Poziom 29  
    Zobacz jeszcze czy przypadkiem masa kamery i masa zasilania nie jest inna i trzeba to chyba połączyć - już nie pamiętam :)
  • Poziom 2  
    Miałem taki problem . Na próbę..podłączyłem kabel czerwony ( + )...z zapalniczki samochodowej i problem minął . Jednak przy takim rozwiązaniu prąd dochodziłby cały czas do kamery wstecznej . Rozwiązaniem jest podłączyć się całkowicie osobno z zastosowaniem bezpiecznika i przekażnika .