Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat b6 2005r - Kontrolka hamulca recznego

08 Lut 2020 22:41 207 9
  • Poziom 14  
    Po wymianie pompy hamulca recznego z tylu z lewej strony na pulpicie swieci kontrolka i miga przycisk hamulca , nie da sie usunac nawet bledu.
  • Poziom 40  
    W sensie że nowy zacisk a stary silnik elektryczny?
  • Poziom 39  
    A raczy kolega podać błędy ? Przyczynę wymiany nie żadnej pompy tylko silnika jak już hamulca postojowego lewego ?
    Czym robisz diagnozę ? Czy robiłeś adaptację ?
  • Poziom 14  
    Nowy silnoczek stary zacisk

Dodano po 1 [minuty]:

Diagnostykę robiłem ale ni chce usunac bledu a adaptacje nie robiłem bo nie wie co to jest .
  • Poziom 39  
    A czy podasz w końcu jaki błąd jest w sterowniku? I skoro nie robiłeś adaptacji czy nastaw podstawowych to za co się w ogóle bierzesz.
    Czym robiona jest ta diagnoza i czemu był wymieniany silnik? Zacisk nie zatarty?
  • Poziom 14  
    W komputerze wybił tylko błąd hamulca 02433 a wymieniłem dlatego że silnoczek cieknol
  • Poziom 10  
    Sprobuj wcisnac chamulec zeby wypchnac tłoczki a puzniej włacz i wyłacz chamulec reczny jesli wszysto chodzi bez oporów bład powinien zniknac ale jesli ciekł płyn to sama wymiana silniczka nic nie pomoze do wymiany zacisk
  • Poziom 14  
    Nic to nie da trzeba zrobić procedurę wymiany klocków programem diagnostycznym .
  • Poziom 10  
    Wymienialem kilka razy silniczki i cale zaciski nigdy nie robilem procedury wymiany klockow ale ok kazdy sposob jest dobry wazne zeby zadziałał