Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Klawisze nie działają w Thor 300 tkl

09 Lut 2020 21:10 105 4
  • Poziom 2  
    Witam dzisiaj rano postanowiłem wyczyścić klawiaturę. Po wyczyszczeniu normalnie działała i normalnie można było jej używać. Po 2 lub 3 godzinach w klawiaturze wyłączyło się podświetlenie na klawisze F1,2,W,S,Z i klawisze przestały działać po paru godzinach podłączyłem klawiaturę i klawisze zaczęły działać ale po chwili się wyłączyły i znowu przestały działać. Co mogę z tym zrobić. Czy klawiatura zalała się czy poprostu coś się stało z klawiszami i czy jeśli jest zalana to po paru godzinach wyschnie i zacznie działać normalnie czy będzie trzeba coś robić???
  • Moderator - Komputery Serwis
    Funkutek napisał:
    Witam dzisiaj rano postanowiłem wyczyścić klawiaturę

Czym i w jaki sposób? Jakach chemia, sprężone powietrze czy jeszcze coś innego?
  • Poziom 2  
    Jedyne czym czyściłem to patyczkami kosmetycznymi nasączonymi woda i trochę na patyczki psikałem preparatem do powierzchni plastikowych. Później wszystko wysuszyłem z średniej odległości suszarką
  • Moderator - Komputery Serwis
    Trzeba rozebrać i wszystko porządnie wyczyścić. Najlepiej środkami do tego przeznaczonymi, choćby izopropanol.
  • Poziom 2  
    Rozumiem czyli muszę rozkręcić klawiaturę i wszędzie ją przeczyścić tylko jak dostać się do miejsca pod switchami?