Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Bosch WLT24440PL - Nowa pralka, bęben obraca się z oporem, stuka

ozon_pl 11 Feb 2020 12:20 1272 3
    ozon_pl
    Level 2  
    Witajcie
    Tydzień temu kupiłem nową pralkę Bosch WLT24440PL. Elementy transportowe zdjęte, zaślepki założone, pralka wypoziomowana.
    Przy pierwszym praniu na pusto zauważyłem, że przy wirowaniu pralka stuka, przy kolejnych praniach już z wsadem to samo.
    Bęben obracany ręką obraca się z lekkim oporem i czuć, że w niektórych miejscach jakby o coś zawadza i hamuje.
    Dodam, że poprzednia mój poprzedni ok. 12-letni Bosch chodzi ciszej (nie stuka), a bęben kręci się bez oporów.
    Przeszukałem forum i internety, ale natrafiłem głównie na problemy w starszych pralkach.
    Co to może być?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    ozon_pl
    Level 2  
    Grzebać nie zamierzam, ale jestem ciekaw co to może być i czy może ktoś jeszcze miał podobny problem w nowej pralce.
    Kenworth 18
    Level 41  
    Bywały już tematy opisujące podobne problemy w nowych urządzeniach i w jednym z nich okazało się, że luźne były obciążniki zbiornika, ale Tobie jako użytkownikowi nie wolno ingerować w urządzenie będące na gwarancji. Pozostaje Ci zgłosić problem w serwisie.