Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Develop Ineo + 287 - Wgranie firmware oraz błąd zasilania wentylatorów

11 Lut 2020 19:33 168 2
  • Poziom 8  
    Witam ogólnie sprawa dotyczy z Develop Ineo+287 wygląda tak , maszyna miała zainstalowany dodatkowy filtr CU-202, który zdemontowałem, ponieważ pokazowała błąd C-5360 oraz później C-3201, ale oprócz tego mam błąd CE-301 to jest ten problem z firmware. Posiadam również firmware A7970Y0-F000-G00-W4 do tej kopiarki. Wszystko wrzuciłem na pendrive. Został on sformatowany FAT32 i utworzyłem foldery FWSelect oraz FW0003 pliki mkMSG4.bat Edytowałem i zmieniłem na FW0003. Skopiowałem do folderu FW0003 również ten plik SelectLangData.MSG4 do folderu FW0003. Wyłączyłem maszynę i włożyłem pendrive, następnie trzymając stop/Key włączyłem kopiarkę, ale zamiast wejść w tryb wgrania firmware uruchamia się tryb pracy maszyny i od razu blokada wentylatorów z błędem C-3201 i nic nie mogę zrobić. Przesyłam zdjęcia z panelu serwisu odnośnie jakie firmware są fizycznie w kopiarce. Bardzo proszę o pomoc co z tym zrobić?

Develop Ineo + 287 - Wgranie firmware oraz błąd zasilania wentylatorów Develop Ineo + 287 - Wgranie firmware oraz błąd zasilania wentylatorów Develop Ineo + 287 - Wgranie firmware oraz błąd zasilania wentylatorów
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    może ten wentylator po prostu padł i trzeba go wymienić. błąd 3201 odnosi się do zespołu grzewczego wiec może być uszkodzona płyta sterująca . błąd e301 oznacza ze musisz zaktualizować firmware lub controller SATA...
  • Poziom 8  
    Możliwe, że mam odłączony USB i nie mogę wgrać firmware, bo dziś mała pomoc była i wszystko działa oprócz tego wgrania oprogramowania do kopiarki.