Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odtwarzanie nagrań z HDD na PC

12 Lut 2020 11:34 129 4
  • Poziom 19  
    Witam
    Klient u którego jakiś czas temu instalowaliśmy CCTV ma HIKVISION IP wyciągnął z rejestratora DS-7732NI-K4 dyski HDD 2xWD Purple 6TB i włożył nowe.
    W obecnym momencie chce abyśmy mu pomogli przeglądać nagrania z tych dysków wyjętych na PC.
    Jaki program to tego służy bo przyznam się że obszukałem się na internecie i do HIKVISION nie znalazłem nic natomiast do DAHUA jest taki program.
    Dyski podpinałem na WIN7 WIN10 i Linux i nie widzą żadnych partycji, WIN7 i WIN10 chce je inicjować.
    Czy na tą chwilę jest jakaś możliwość żeby te nagrania odtworzyć z tych dysków na PC ewentualnie przez podpięcie do jakiegoś innego rejestratora ?
  • OptexOptex
  • Poziom 39  
    Czy na własną rękę nic z tymi dyskami nie zrobił? Ne sformatował itp gdy windows podpowiedział?
  • OptexOptex
  • Poziom 19  
    Nie ! Sprawdzałem je sam podpinając z powrotem do rejestratora i działają podgląd jest więc nic nie jest skasowane jedynie PC nie widzi partycji na tych dyskach.
  • Poziom 39  
    Sprawdź czy widzi jakieś dane DMDE.
  • Poziom 19  
    Niestety chwilowo nie będę w stanie nic sprawdzić bo dysków fizycznie nie mam są u właścicieli.
    Jedynie co się zdołałem dowiedzieć od technika z hik-a o że w obecnym momencie nie ma programu który by obsługiwał dyski większe niż 2TB