Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Partner, pilarka łańcuchowa 2-suw

dareeekkk 12 Feb 2020 23:00 780 2
    dareeekkk
    Level 2  
    cześć,
    Mam takie optymistyczne nastawienie, że może ktoś miał podobny problem i jest mi w stanie szybko pomóc. :)
    Sprawa dotyczy pilarki Partner P340S.
    Mianowicie w układzie paliwowym nie ma paliwa, pompuje pompką - pusto, potrząsam piłą pompuje i pompuje, po pewnym czasie pojawia się paliwo w układzie = pilarka działa. Jak myślicie co może być? Piła niecały miesiąc temu wróciła z serwisu, wymieniali między innymi filtr paliwa. Sprawdziłem czy wężyki są dobrze założone, tzn. od pompki do gaźnika wszystko wygląda ok. Zdarza się że cały zbiornik paliwa uda się pilarką popracować a czasem nie można jej odpalić i kilkakrotnie trzeba próbować, pompować, pompować itd.
    Proszę o pomoc pozdrawiam.
    dareeekkk
    Level 2  
    Dzięki za podpowiedzi.
    Zapomniałem napisać, odkręcenie korka nic nie pomaga, to mam już sprawdzone. Drugie to nie do końca wiem jak sprawdzić. Dzisiaj np. pilarka pracowała ok, ale paliwo w tej pompce raz się pojawia, raz nie. Wiem że przy pierwszym odpaleniu nie było paliwa w pompce, ale o dziwo pilarka odpaliła i cały dzień nie robiła problemów. Myślicie że to może sama pompka była nieszczelna?