Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ASW-210 Sterowanie Roletą

13 Lut 2020 14:45 117 4
 • Poziom 15  
  Witam mam pytanie czy ASW-210 sprawdzi się do sterowania Roletą .Mam 1 roletę do podpięcia i Chciałbym sterować za pomocą przycisku lokalnie jak i zdalnie .Jeśli ktoś podłączał do rolety byłbym wdzięczny za podpowiedź myślałem o ustawienie w trybie 0 aby w tym samym czasie nie podać napięcia na dwa przewody jeśli ktoś podłączał pod roletę byłbym wdzięczny za podzielenie się wiedzą.
 • Poziom 17  
  Zobacz Zamel SRW 01 typowy sterownik pod rolety. Sterowanie lokalne z przycisków oraz zdalne sterowa z aplikacji supła za pomocą telefonu. Przystosowane do rolety.
 • Poziom 15  
  Tak znam Zamela ale tu chodzi typowo o ASW-210 ,oświetlenie przez ASW-210 też działa ale mnie chodzi o typowo sterowanie Roletą konkretnie z tego urządzenia
  .
 • Poziom 17  
  A wiec daj F&F jako sterownik rolety a ASW 210 będzie podawało sygnał na F&F. Dzięki temu pozbędziesz się ryzyka ze napięcie popłynie na dwa przewody jednocześnie góra/dół. Ale to dodatkowe koszty.
 • Poziom 15  
  Nie pomieszczę wszystko w jednej puszce ,ale pojawił sie 06-02-2020 nowy soft być może on nie pozwoli podać napięcie na dwa zaciski.A nie mam na chwię obecną ASW-210 aby przetestować :)

  ASW-210

  Dodano:

  zapis ustawień wyjść roletowych w pamięci nieulotnej sterownika