Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TestoTesto
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kupno, sprzedaż sprzętu pomiarowego. .

OTLamp 28 Gru 2019 16:50 3 0
 • #1
  OTLamp
  Specjalista - urządzenia lampowe
  Sprzedam woltomierz True RMS Hewlett Packard 3403C. Przyrząd umożliwia pomiar napięć w bardzo szerokim zakresie częstotliwości, sięgającym 100 MHz, dzięki zastosowaniu przetwornika cieplnego (thermal transfer). Przyrząd był testowany, ale do częstotliwości 1,2 MHz (kalibrator Fluke 5200A) i w tym zakresie trzyma parametry. Nie mam sensownego źródła napięcia o wyższych częstotliwościach. Woltomierz jest w wersji podstawowej, z możliwością zamontowania automatycznej zmiany zakresu (pozycja AUTO jest wewnętrznie zablokowana). Pokrętła są nieoryginalne.
  Uwaga.
  Spoiler:
  Cechą charakterystyczną tego rodzaju przyrządów dla funkcji AC i AC+DC jest pomiar od pewnej wartości progowej, wynoszącej około 9% wartości maksymalnej podzakresu. Przykładowo na podzakresie "10V" można mierzyć napięcie od około 1,70 V do około 19,45 V. Gdy mierzone napięcie jest niższe, miernik sygnalizuje przełączenie zakresu na niższy (w tym przypadku "1V"). Niekiedy może to być wadą, gdy na danym zakresie chce się na szybko "przelecieć" jakiś szerszy zakres napięć. Zakresy oczywiście się zazębiają, więc przyrząd umożliwia pomiar napięć od około 1,70 mV do 1000 V. Dla napięć stałych miernik działa jak normalny woltomierz napięcia stałego.  Cena 500 zł + koszty przesyłki.
  Kupno, sprzedaż sprzętu pomiarowego. .Kupno, sprzedaż sprzętu pomiarowego. .Kupno, sprzedaż sprzętu pomiarowego. .Kupno, sprzedaż sprzętu pomiarowego. .

  Ogłoszenie nieaktualne.
  ----
  Wydzielono z tematu: Kupno, sprzedaż sprzętu pomiarowego. .
  przez ANUBIS dnia 13 Lut 2020 18:20
 • TestoTesto