Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zostawić PC czy sprzedać i zamienić na macbooka pro 13 z 2013

13 Lut 2020 20:55 87 4
  • Poziom 3  
    Witam o moim komputerze pisałem już w innym poście jednak sytuacja wygląda inaczej specyfikacja to:Ryzen 5 1600 Af (12nm), Płytę główną msi B450M Pro-VDH MAX, 8GB DDR4 3200MHz, Dysk M.2 250GB, dysk HDD 500GB Seagate, Zasilacz Chieftec 500W oraz GTX 550 TI 1GB Gigabyte. Zastanawiam się czy nie sprzedać tego zestawu i kupić Macbooka pro 13 z 2013 roku zanim kupiłem złożyłem ten zestaw to miałem MacBook air z 2011 i był fajny jednak był już mało wydajny więc postanowiłem go sprzedać i złożyć nowy zestaw miałem na boku stary PC jednak on się zespół więc go nie biorę pod uwage. Znudziło mi się granie a jakbym chciał pograć zawsze mogę się z kimś zgadac a większość gier i tak poszła by na tym MacBooku oraz składam filmy koledze jednak pamiętam że nawet na tym MacBooku było to prostsze niż na obecnym o wiele mocniejszym zestawie. Jeśli ktos mi pomoże w wyborze będę wdzięczny
  • Red. Komputery FAQ
    Przecież ten MacBook nawet startu nie ma do tego komputera. Wymień grafikę i na trochę starczy.
  • Poziom 3  
    No też fakt jednak walczę z myślami i nie wiem pewnie muszę spędzić więcej czasu na szukaniu za i przeciw i stwierdzić co lepsze
  • Poziom 41  
    Moim zdaniem nie ma żadnych za 🤔
    Jak wyżej wymienionych grafikę i mas sensownego PC
  • Poziom 28  
    Makbók 2013 ma problem z płytami gł, więc tutaj trzeba uważać ale jak? Nikt Ci prawdy nie powie, wszędzie jest w ogłoszeniach powystawowy, mało używany, jak nowy. nie pchaj się w wyplony sprzęt