Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows XP - Nieprawidłowy wpis w Dzienniku Zdarzeń

13 Lut 2020 22:38 192 14
  • Poziom 3  
    Od jakiegoś czasu ukazuje mi się błąd w Dzienniku Zdarzeń, czym on może być spowodowany?

• Poziom 3  
    No tak ale tam nie pisze czy idzie to w ogóle naprawić? Bo do niedawna ukazywał się w normalnej postaci, czy wpis był prawidłowy
  • Spec od komputerów
    Zostaw tak jak jest.
  • Poziom 3  
    A programem FIRST nie idzie zbadać o co tu chodzi ? Jeśli nie to tak zostawię
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Co chcesz badac? To blad certyfikatu WU.
  • Poziom 3  
    Acha, nie wiedziałem bo nie patrzyłem na identyfikator zdarzeń, ale to się zaczęło jak zainstalowałem GridinSoft Anti-Malware. Moze to tylko przypadek, ale jak pisałem do niedawna nie było ani jednego błędu w Dzienniku Zdarzeń.
  • Poziom 3  
    Kolobos pisze "Co chcesz badać? To błąd certyfikatu WU." Ale jak podejrzę co tam pisze, to nie ma mowy o jakimś certyfikacie.
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Zostaw to w spokoju i zapomnij. Jest dokladnie tak jak napisalem.
  • Poziom 3  
    Ostatnie pytanie, czy to ma wpływ na działanie jakiś programów ? Czy tylko nie może pobrać certyfikatu i na tym koniec ? Jestem w tym laikiem więc powiedz mi do czego potrzebny jest CRYPT 32 ?
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Nie ma na nic wplywu. Do tego nie ma juz aktualizacji dla XP, wiec mozna wylaczyc usluge Windows Update.
  • Moderator - Komputery Serwis
    Temat odblokowany na prośbę autora.
  • Poziom 3  
    Kolobos Zobacz, mówiłeś że to jest brak certyfikatu. A i owszem dwa pierwsze razy nie ściągnęło ale dwa następne już tak, wiec brak jest certyfikatu czy coś się zmieniło ze zainstalowało ?

• Spec od komputerów
    Masz za duzo czasu? Czy czegos nie zrozumiales jak napisalem Ci zebys zostawil to w spokoju?

Juz w drugim poscie dales link w ktorym masz WSZYSTKO wyjasnione, ale nie wolisz ciagnac watek w nieskonczonsc zamiast przeczytac.