Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

©koda - czy w salonie sprzedadz± mi ramki pod tablice?

elektronik68 13 Lut 2020 22:42 240 8
    elektronik68
    Poziom 15  
    Witam. Potrzebuję dwóch oryginalnych salonowych ramek do ©kody. Czy w salonie mog± mi takie ramki, oczywi¶cie za odpowiedni± opłat±, sprzedać? Nie będę przecież kupował nowego auta dla dwóch kawałków plastiku, a na portalach aukcyjnych nie ma tego zbytnio. Proszę o odpowiedzi i z góry dzięki.
    Doktorr
    Poziom 34  
    Jaki problem zadzwonić i zapytać w serwisie.
    elektronik68
    Poziom 15  
    Tak tylko pytam, bo może kto¶ co¶ wie. Ale w sumie dobry pomysł. Nie pomy¶lałem o tym. Za dużo mam na głowie po prostu.
    Aleksander_01
    Poziom 40  
    Kupić ? Dostaniesz za darmo, przecież na nich jest reklama salonu. Przynajmniej ja tak dostałem. Dostałem też drugi raz komplet gdy salon zmienił adres.
    elektronik68
    Poziom 15  
    Zaraz zadzwonię do salonu i się dowiem. Ja też s±dzę, że powinni dać za darmo, ale kiedy¶ słyszałem, że w mojej okolicy jeżeli w ogóle się zgodz±, to życz± sobie zapłaty. Ale nawet jak będ± płatne to wezmę, bo mam Fabię III, to auto lepiej wygl±da na ramkach salonowych niż na zwykłych z Castoramy.
    T5
    Admin grupy Samochody
    Żartujecie sobie? :)
    Co maj± ramki do bezproblemowej exploatacji ma to jakie¶ znaczenie? :)
    elektronik68
    Poziom 15  
    W eksploatacji nie ma to oczywi¶cie znaczenia, ale jednak te nowe Skody lepiej się prezentuj± na ramkach z salonu, niż na zwykłych czarnych, albo tandetnych chromowanych, takie jest moje zdanie :)
    Aleksander_01
    Poziom 40  
    elektronik68 napisał:
    , ale jednak te nowe Skody lepiej się prezentuj± na ramkach z salonu,

Ta ramka to wielko¶ci skody ?
    elektronik68
    Poziom 15  
    A Ľle napisałem :) Chodziło mi o to oczywi¶cie, że tablice rejestracyjne ładnie się w tych ramkach prezentuj±, te stare mi popękały, dlatego muszę wymienić.