Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio 1 din z wysuwanym ekranem. Nie wiem co wybrać

14 Lut 2020 00:59 147 2
  • Poziom 2  
    Witajcie
    Chciałbym radio z bajerami bo dużo czasu spędzam w samochodzie i mój Clarion po 10 latach mówi powoli dość.

Radio musi być 1 din
    Z wysuwanym ekranem bądź z małym ekranem na panelu (lub cały panel jako ekran) tak jak podałem przykłady (pioneer AVH-Z7200DAB, JVC KD-X561DBT)
    Radio tylko i wyłącznie markowe, żadne chińczyki magiczne na Windowsach.
    Radio musi być aktualne a nie jakieś 10 letnie.
    Z funkcji jakie mnie interesują :
    Wyjście na tylną kamerę
    DVB-T
    bardzo by mnie cieszyło gdyby nie miało cd w ogóle ale pewnie te z wysuwanym ekranem wszystkie mają.
    Mile widziana nawigacja wbudowana a nie ta przez car play po podłączeniu telefonu.
    W grę wchodzi każda marka znacząca coś na rynku od Kenwooda po JVC do Pioneera, Alpine, Clariona i tak dalej.
    Proszę o pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu.
    Cena sprzętu w sumie nie istotna i zależna jest tylko i wyłącznie od tego co radio ma i czy mi się spodoba.
  • Poziom 27  
    Mała poprawka, wybierz radio, które będzie obsługiwać przyszłościowo telewizję DVB-T2, żebyś za dwa lata znów nie zmieniał.
  • Poziom 2  
    No o to właśnie mi chodzi. Żeby ktoś mi coś takiego poradził. Nie wiedziałem że jest dvbt2.
    Czekam więc na jakieś propozycje co do radia bo szukam już naprawdę długo i nie mogę znaleźć testow ani tematów ani niczego rzeczowego w temacie markowych systemów.
    Same chińczyki, jakby tylko oni robili 1 din z ekranem.

A do tego AVH-Z7200DAB mógłbym podłączyć jakiś mikroskopijny tuner dvbt2 i działałoby to?

Nie jestem jakoś super przekonany co do niego dla tego pytam czy jest coś lepszego? Nowszego?