Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Develop Ineo 224e - Podajnik ADF zacina papier

14 Lut 2020 19:14 231 9
  • Poziom 8  
    Witam mam klienta maszynę Develop Ineo 224e, podajnik ADF zacina mi papier. Na zdjęciach widać, w których miejscu to się dzieje. Jest ustawiony pod każdym kątem, ale to nic nie dało. Miał ktoś taki problem. Z góry dziękuje za pomoc.
    Develop Ineo 224e - Podajnik ADF zacina papier Develop Ineo 224e - Podajnik ADF zacina papier
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    Weź kartke i daj ją w w odbiór papieru. Wyczuj czy coś blokuje tor prowadzenia. Jeśli kartka przechodzi to trzeba sprawdzić elektromagnesy ew. sprzęgła ;)
  • Poziom 8  
    misio1 napisał:
    Weź kartke i daj ją w w odbiór papieru. Wyczuj czy coś blokuje tor prowadzenia. Jeśli kartka przechodzi to trzeba sprawdzić elektromagnesy ew. sprzęgła ;)

CZyli sprzęgło też mogło się zepsuć i rolki dobrze się nie kręcą?
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    Cos w tym stylu. Ale popatrz najpierw mechanicznie.
  • Poziom 8  
    misio1 napisał:
    Cos w tym stylu. Ale popatrz najpierw mechanicznie.
    Dobra będe w poniedziałek w pracy mam ten ADF na serwisie to włacze go do podobnej maszyny i po robie próby i dam znać jaki objaw. Dzięki
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    wyczyść najpierw czujniki.
  • Poziom 8  
    Już były czyszczone nic to nie dało. Możliwe, że jest tak zszywka która utknęła przy wyjściu papieru. Więc najpierw zrobię próby z papierem czy blokuje coś czy przechodzi lekko, ale dzięki
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    wepchnij brutalnie twardszy kartonik brystolu jak cos bedzie to wypchniesz.
  • Poziom 8  
    O dobry pomysł wielkie dzięki :) tak właśnie zrobię.
  • Poziom 8  
    pawcio24 napisał:
    wepchnij brutalnie twardszy kartonik brystolu jak cos bedzie to wypchniesz.
    Tutaj sprawa była taka, że foile zostały zagięte i jak się je odgieło, poszło dziękuje.

Dodano po 46 [sekundy]:

Problem rozwiązany zagięto folia od przechodzenia papier w ADF-ie.