Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Chrysler Grand Voyage - 2.8 CRD brak dzwieku z radia

MiKev 15 Feb 2020 14:57 537 0
    MiKev
    Level 11  
    Witam. Mam kolejny problem do rozwiazania w moim Voyagerze.
    Oryginalne radio, z nawigacja, mialo uszkodzony wyswietlacz i nie bylo dzwieku, wiec wymienilem je na takie samo z poprzedniego Voyagera, uruchomilem I dzwieku nadal nie mam, radio na pewno dzialalo do samego konca. . Sprawdzilem w skrzynce bezpiecznikow I brak tam przekaznika od infinity. Wie ktos moze gdzie on bedzie sie znajdowal? Gdy szukam opisu bezpiecznikow oraz przekaznikow to znajduje tylko od 2001 do 2004.
    Ma ktos moze opis do modelu po 2004 oraz moze ktos jest w posiadaniu schemata instalacji?
    Radio to Becker RB3

Witam ponownie.
    Minelo juz sporo czasu ale w tym czasie sprawdzilem wiele rzeczy.
    Dzwiek z radia wychodzi do wzmacniacza, kazdy glosnik podlaczylem bezposrednio do radia I dzialaja, zasilanie na wzmacniacz jest, masa jest, PCI bus sprawdzony I ma przejscie natomiast napiecie na nim jest ponizej 0.5v a powinno wahac sie pomiedzy 0 a 7v.
    Co zauwazylem: do oryginalnego wzmacniacza dostala sie woda I byl uszkodzony, kupilem inny dzialajacy (sprawdzony), bezpiecznik od wzmacniacza byl przepalony I jakis cymbal, nie mozna inaczej nazwac, zamiast wymienic to zwarl blaszki, wymienilem bezpiecznik na nowy.
    Nie dzialaja mi czujniki parkowania.
    PCI bus jest podlaczony do front control module I teraz zastanawiam sie nad sprawdzeniem tego modulu. Czy moge podmienic od innego auta, ten sam rocznik, silnik I wyposazenie, czy trzeba bedzie go kodowac oraz czy mozliwe ze wlasnie przez ten modul ASB moze nie wlaczac biegow?