Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi a3 8l 1.8 1997 - Montaż uniwersalnego sterownika zamka centralnego

zokeed 16 Feb 2020 19:13 879 4
    zokeed
    Level 6  
    Witam, nie dawno zakupiłem swój pierwszy samochod, byłem napalony jak reksio na szynke i nie dopatrzylem i nie dostałem kompletu kluczy z pilotem tylko zwykły bez. Więc zakupiłem kompletny zestaw wklejcie to w google Audi a3 8l 1.8 1997 - Montaż uniwersalnego sterownika zamka centralnego

I tutaj potrzebuje pomocy, jak to zamocować? czytałem i radziłem sie doswiadczonego mechanika i mówili ze do wiązki oryginalnego sterownika, ale pytanie gdzie on jest, bo nie moge go znaleść. jak można w jakis inny łatwy i funkcjonalny sposób zamontować to gdzie? Oddał bym do elektryka ale cieżko z terminami i wołaja za to duze pieniądze. Jestem po szkole mechanicznej, smykałke mam, dwie ręce też, jakies tam umiejętności manualne też, wiec jak ktoś mnie poinstruuje gdzie mam sie wpiąć to dam rade. Prosze o pomoc
    autoas
    Level 42  
    Masz zamek pneumatyczny w lewym tylnym boczku w bagażniku....przy kompresorku masz wszystkie potrzebne kable....
    zokeed
    Level 6  
    czyli mam sie wpiąć do pompki tak?
    autoas
    Level 42  
    Na wtyczce masz wszystko co potrzeba...chyba że chcesz jeszcze kierunki to prowadzisz pod lampy tylne...
    zokeed
    Level 6  
    czyli do wtyczki pompki, ok ale teraz pytanie który kabelek do którego, no i z kierunkami oczywiście i najlepiej z domykaniem szyb, bo jak przekrecem kluczyc i przytrzymuje to sie domykają