Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Słuchawka P47 wireless - możliwość słuchania radia?

dyspozytor 20 Feb 2020 20:20 2907 4
 • #1
  dyspozytor
  Level 13  
  Witam wszystkich odwiedzających.
  Zakupiłem słuchawkę P47 5.0+EDR. TF Card/MP3 Player Wreless. Jest to tani sprzęt chiński. Słuchawka ładna, dobrze wykonana. Czyste brzmienie, basy - ok. Przede wszystkim - tani. Oczywiście nie kupiłem tego do słuchania muzyki.
  Ale do rzeczy. Wszystkie funkcje sprawdziłem. I to co jest w skromniutkiej chińskiej instrukcji działa.
  Natomist nurtuje mnie co innego. W opisach sprzedających występuje takie coś, iż
  Code: text
  Log in, to see the code

  Niestety, próbowalem wykonać taką czynność - i nic się nie wykonywało.
  Moje pytanie: czy ktoś nabył takie urządzenie, i czy udało mu się uruchomić radio?, Czy to tylko pseudo-reklama sprzedającego?
  Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
 • #2
  User removed account
  Level 1  
 • #3
  dyspozytor
  Level 13  
  Cena 50GBP, to cena faktycznie dość wysoka. Dziwne to, ale to pewnie inna wersja podobnej sluchawki czyli P47. Moja kosztowała 27 zł. I pewnie w tym szkopuł. To inna wersja, "na inny rynek".
  Sprzedawca w swym opisie przedstawił: "Wbudowana antena TPT odbierająca fale FM pozwala na słuchanie radia bez konieczności parowania telefonu. Wystarczy, że przełączysz się w tryb FM, przytrzymasz przycisk Play/Pauza, a słuchawki automatycznie wyszukają stacji!".
  Ale w dołączonej instrukcji nic takiego nie zapisano :-). Niby opakowanie to samo, wygląd zewnętrzny ten sam. Urządzenie takie samo. Ale jednak nie to samo :-)
  Próbowałem przytrzymać przycisk Play/Pauza - i nic :-)
  Może jest jakiś tzw. "myk", który to radio włączy. Może ktoś się z tym spotkał? :-)

  Słuchawka P47 wireless - możliwość słuchania radia? Słuchawka P47 wireless - możliwość słuchania radia? Słuchawka P47 wireless - możliwość słuchania radia? Słuchawka P47 wireless - możliwość słuchania radia? Słuchawka P47 wireless - możliwość słuchania radia? Słuchawka P47 wireless - możliwość słuchania radia?
 • #4
  darten
  Level 11  
  Zanim tu doczytałem, że trzeba przycisnąć i przytrzymać przycisk PLAY klikałem go jak i krótko przewijanie i tylko szumiało, krótkie naciśnięcie PLAY wyciszało, ale nie wyszukiwało stacji. Po dłuższym naciśnięciu PLAY słuchawki wyszukały wszystkie stacje i po zatrzymaniu można przełączać szybko stacje przyciskami przewijania.
 • #5
  dyspozytor
  Level 13  
  Niestety, zakupiona słuchawka P47 nie ma możliwości słuchania radia. To znaczy, można słuchać radio w telefonie, a słuchawkę wykorzystywać jako SŁUCHAWKĘ, która musi być połączona z telefonem poprze bluetooth. Niektóre słuchawki mają funkcję odbioru stacji radiowych. Niestety ta słuchawka takiej funkcji nie posiada.