Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] [Rozwiązano] Pralko-suszarka Electrolux EWW1685SWD

21 Lut 2020 07:40 216 6
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie.
    Poszukuję modułu sterowania pralko-suszarki Electrolux EWW1685SWD Prod.No. 914603510[01]. Pralka jest z 2017 roku, po gwarancji. Mój moduł ma spalony element obwodu sterowania drzwiami (jest tak spalony że nie można odczytać jego danych).
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 2  
    szabla12 napisał:
    Witaj,podpytaj u nich,a mają bardzo bogaty asortyment.
    https://north.pl

Sprawdzałem już w North, niestety nie posiadają. Czekam na odpowiedź z Electrolux-a.
  • Moderator
    studniahydro napisał:
    Mój moduł ma spalony element obwodu sterowania drzwiami (jest tak spalony że nie można odczytać jego danych).
    Może daj zdjęcie o jakie PCB chodzi i łatwiej oraz taniej będzie można to naprawić :D
  • Poziom 2  
    TONI_2003 napisał:
    studniahydro napisał:
    Mój moduł ma spalony element obwodu sterowania drzwiami (jest tak spalony że nie można odczytać jego danych).
    Może daj zdjęcie o jakie PCB chodzi i łatwiej oraz taniej będzie można to naprawić :D

Dziękuję za zainteresowanie. PCB jak w temacie wyżej Electrolux EWW1685SWD Prod.No. 914603510[01]. Na płytce wypalony jest prawdopodobnie triak/ tyrystor sąsiednie mają symbol W537 20086D i nie mogę ścierwa namierzyć w sieci. Nowa płytka z konfiguracją programu 530 złotych. Chyba nie będzie wyjścia. Pozdrawiam.
  • Moderator
    Widzę, że chyba nie chcesz sam sobie pomóc... Czy dać dobrej jakości foto to w dzisiejszych czasach jest big problem (tu się na forum pomaga nie na podstawie domysłów), a elektronika nie popiera pomyłek!
  • Poziom 2  
    Zawsze można kupić nowy sprzęt.