Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung L321B651 , przeciążone Usb , nie włącza się fotokomórka

24 Lut 2020 00:09 102 2
  • Poziom 2  
    Witam posiadam telewizor Samsung L321B651 . W tv około 2 miesięcy temu zauważyłem problem a mianowicie widniał napis przeciążone usb.Nie naprawiałem go, telewizor pochodził z miesiąc jeszcze po czym teraz wogólę nie świeci się fotokomórka,nie da się go już zupełnie włączyć.Tv mam już nowy bo kupiłem Samsunga 50 cali.Pytanie co do tego starego,myślę nad naprawą go i zamontowaniu u dzieci w pokoju,lecz pytanie z tego co mi wiadomo padło zapewne coś na płycie głównej.Ile może kosztować naprawa takiego telewizorka,szukam dobrego fachowca na terenie Krakowa,który by przyjechał do domu i naprawił na miejscu.Jakieś pomysły,porady.Pozdrawiam
  • Poziom 26  
    Nie wiem jak w Krakowie, ale nie wyobrażam sobie, kogoś z pełna furą części, lutownic, mierników i dojazd do klienta z taką robotą :). No chyba, że przywiezie płytę zasilacza i płytę główną od razu na podmianę. To jest tylko 32" łatwo go gdzieś podwieźć. A naprawa, no cóż zależy od uszkodzenia, ale teoretycznie od 100 do... zależy ile i co jest uszkodzone 300-400zł
  • Poziom 2  
    w sumie źle zrobiłem , jak widniał napis przeciążone usb dalej go używałem aż padł cały.Mogłem wtedy dać do naprawy.w Okolicach 300 złotych można chyba jeszcze dać,jak więcej będzie to nieopłacalne raczej.