Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Captur 2016 - clip renault

botr 25 Feb 2020 19:16 2469 10
    botr
    Level 17  
    Mógłby ktoś coś podpowiedzieć. Chciałbym zmienić język w Captur 2016. Kupiłem i zainstalowałem Clipa . Najpierw v172 pod XP i wszystko chodzi, poza tablicą rozdzielczą ( nierozpoznany kalkulator) . Potem na drugim kopie z Win10 zainstalowałem v190, ale efekt taki sam (nierozpoznany kalkulator) . Co można z tym zrobić ???
    w załączniku status clipa
    genek1000
    Level 35  
    Wygląda na uszkodzenie licznika. Clip nie rozpoznaje numeru wersji programu zainstalowanej w tablicy . Spróbowałbym którymś z dostępnych na wolnym rynku programów typu DDT4ALL, PyRen itp.
    Pfemek
    Level 23  
    Nawet jak się połączysz to i tak nie zmienisz języka. Nie ma opcji zmiany. Nie zagłębiałem się w temat ale raczej tylko flash na wersję na polski rynek. Nie wiem czy reprog krążący po necie da radę...
    botr
    Level 17  
    No i tak by się zgadzało , nawet przestawił mi na język pl , ale dalej fizycznie mam fr
    Ciekawe czy ASO sobie poradzi z tym tematem ... gdzieś czytałem że bez problemu i kosztuje to 30Eur
    w załączniku print screen
    genek1000
    Level 35  
    A wcisnąłeś " prise en compte des configurations " ?
    Uważaj co masz w zakładkach " lecture" "ecriture" w "ecriture" musisz ustawić to co w " lecture" po za tym co chcesz zmienić oczywiście .
    A ten pojazd nie ma czasem nawigacji R-LINK ?
    botr
    Level 17  
    Nie wcisnąłem , bo go nie widziałem ( był na dole ) , dzisiaj będę testował :)
    Dam znać , czy poszło

Możesz trochę jeszcze rozwinąć swoje ostrzeżenie. Jak dokładnie i co wpisać od początku uruchomienia programu . Szukałem jakiś poradników , ale nie ma do tego programu

Uważaj co masz w zakładkach " lecture" "ecriture" w "ecriture" musisz ustawić to co w " lecture" po za tym co chcesz zmienić oczywiście .

Jak sprawdzić czy to jest R-link , bo jak aktualizowałem soft w radiu i mapy to wgrałem pod MediaNav 1.9.3

Pozdro
  • Helpful post
    genek1000
    Level 35  
    Czyli jest to MediaNav.
    Po wejściu w konfiguracje modułu , odczytuje jakie są konfiguracje w okienku "lecture" a w okienku "ecriture" ustawisz to co ma być . Przy naciśnięciu "pris en compte" wysyła konfiguracje tą która jest po stronie "ecriture" do modułu . Więc jeśli wszystkiego nie ustawisz zgodnie z tym co odczytał to będziesz w czarnej d....
    Nie ma instrukcji do tego programu ponieważ ten program nie istnieje na wolnym rynku. Służy tylko i wyłącznie fabryce.
    botr
    Level 17  
    Dzięki... poszło bez żadnych problemów z językiem po wysłaniu całej konfiguracji.
    Może zaproponujesz co tam warto jeszcze zrobić jakiś gadżet przy pomocy tego programu ddt4all

Pozdrawiam
    piotr.
    Level 13  
    Typowa usterka po korekcji licznika. Podłącz luncha itp. tam zmienisz język
    botr
    Level 17  
    piotr. wrote:
    Typowa usterka po korekcji licznika. Podłącz luncha itp. tam zmienisz język

dlaczego uważasz że była korekta?? i co to jest lunch?