Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kto wam zakładał panele fotowoltaiczne zbieram opinie bo szukam firmy

26 Lut 2020 15:49 753 9
  • Poziom 5  
    Planuje zamontować Panele fotowoltaiczne i tu pytanie, jakiej mocy macie i kto wam to robił? W mojej okolicy dobrą opinią cieszy się Solartime, ale chce mieć większy wybór.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 5  
    Nie zamierzam dawać zarobić inspektorowi :P Wszyscy mi polecają w okolicy solartime więc myślę się na nich zdecydować.
  • Poziom 10  
    Jak wszyscy polecają to bierz tą firmę i problem z głowy , ino przyglądaj się co i jak robią żeby nie było fuszerki.
  • Poziom 5  
    Bemx2k napisał:
    Jak wszyscy polecają to bierz tą firmę i problem z głowy , ino przyglądaj się co i jak robią żeby nie było fuszerki.

Postawiłem już 2 domy i każdemu fachowcowi patrzę na ręce. Ten prąd z tych paneli to znakomite rozwiązanie jak się chce kasę zainwestować, to jak z kupnem mieszkań pod wynajem, tylko można zyskać. To tego powinni dawać jeszcze większe dotacje by ludzi zachęcić, to wszyscy skorzystamy bo będziemy oddychać czystszym powietrzem.
  • Poziom 10  
    Dotacje są OK dla przykładu z projektu Słoneczna Żywiecczyzna niektórzy dostali 90% do kosztów 48tys zł za 9,6kWp inni minimum 50% przy takich dotacjach Grzechem jest nie skorzystanie .
  • Poziom 14  
    Uważam że jeśli się trochę potrafi grzebać w elektryce nie warto wchodzić w dotacje. Zrobiłem swoją instalacje samodzielnie później szwagrowi i koledze nie jestem elektrykiem.
    Do tego mogę sobie zakupić sprzęt według mojego wydzimicię, moja instalacja pracuje już od 6 lat bezawaryjnie.
  • Poziom 10  
    placekjw napisał:
    Uważam że jeśli się trochę potrafi grzebać w elektryce nie warto wchodzić w dotacje. Zrobiłem swoją instalacje samodzielnie później szwagrowi i koledze nie jestem elektrykiem.
    Do tego mogę sobie zakupić sprzęt według mojego wydzimicię, moja instalacja pracuje już od 6 lat bezawaryjnie.

Nie wierzę że zgardził byś 30tys zł dotacji z instalacji wartej 48tys zł
    za 18tys 9,6kWp na gruncie nie zrobisz , sam koszt tanich paneli to 14tys zł
  • Poziom 14  
    Życzę powodzenia. Przy obecnym światowym kryzysie gospodarczym musisz szukać porządnie prężnej firmy abyś później nie został na lodzie w razie awarii.
  • Poziom 10  
    Znam firmę instalacyjną co szef jeździ Audi Etronem ( kilka sztuk w Polsce ) a po miesiącu bidy firma ledwo zipie.
    Ot takie Januszowe firmy bez oszczędności na kontach albo oszczędności na tajnych kontach na Kajmanach.
    Zarabiać 200tys zł na czyso miesięcznie i po 2 miesiącach nie mieć za co żyć ??