Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda Octavia 1 - alarm się nie wyłącza

27 Lut 2020 20:16 330 5
  • Poziom 3  
    Witam.
    Zapalam samochód, załącza się alarm dźwiękowy i światła świrują (nie mogę tego wyłączyć), alarm zamontowany oryginalnie od nowości (fabrycznie). Czy mogę jakoś odpiąć całkowicie alarm bo mi jest nie potrzebny?
    Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Specjalista grupy V.A.G.
    Pokaż jak wygląda pilot.
    Jak oryginał to tak lekko kie będzie.
    W oryginale wszystko jest w module komfortu a tutaj masz razem centralny zamek, sterowanie szybami, sygnalizacja kierunkami przy otwarciu zamknięciu, itp.
    Najszybciej to chyba wymiana modułu komfortu na taki bez alarmu.
    Jaki masz nr komfortu?
    Na upartego można odłączyć klakson alarmu i odpisać kierunkowskazy z komfortu.

Jeżeli nie otwiera auta z pilota to może wystarczy naprawić pilota.
  • Poziom 3  
    Skoda Octavia 1 - alarm się nie wyłącza Skoda Octavia 1 - alarm się nie wyłącza

Tylko taki kluczyk posiadam bez żadnego pilotu, poprzedni właściciel powiedział ze się pilot zepsuł i wyrzucił.
    Mówisz że mogę jakoś sygnał wyłaczyć (gdzie się znajduje?) i kierunkowskazy od komfortu ( a będą działać jak będę chciał użyć do skrętu czy całkiem je odłączę?)

Jak dla mnie jak się da to mogę odciąć co się da bo to tylko na budowę samochód nie potrzebny mi żaden alarm aby tylko nie wył i kierunkowskazy nie wariowały.

• Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    Najpierw trzeba wiedzieć jaki to system.
    Rozbierz kokpit, szukaj centralki, syrenki, dodatkowej diody LED, dodatkowych niefabrycznych przewodów...
    Zrób zdjęcia - tylko wtedy będzie można pomóc "zdalnie".
  • Poziom 3  
    Jeszcze tylko gdybyście mi powiedzieli gdzie w skodzie octavi 1 jest zamontowana syrena alarmu żebym mógł ja odłączyć.

• Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    Radek177g napisał:
    gdzie w skodzie octavi 1 jest zamontowana syrena alarmu

Fabryczny alarm czy dokładany (bezpilotowy) ?

Na 95% alarm jest dokładany i nie ma jednego miejsca montażu syrenki.
    Otwórz maskę i "patrz",
    jeżeli to nie wystarczy, to uruchom (wyzwól) alarm i "słuchaj".