Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Asus tuf gaming - Nie włącza się. Klawiatura jest podswietlona. Nie reaguje na p

28 Lut 2020 18:06 210 6
  • Poziom 1  
    Witam. Jestem użytkownikiem Asusa tuf gaming model FX505DY. Problem z jakim się zetknąłem jest dla mnie nowością i nie wiem ocb. Podczas używania urządzenia pojawił się czarny ekran i wówczas urządzenie nie reagowało na żadne komendy po za przytrzymaniem przycisku wlacz/Wyłącz przez około 15 sek. Po wyłączeniu urządzenia nie chce się ono włączyć a jedyne co widać to działające podświetlenie klawiatury. Diody dotyczące zasilania nie reagują na podłączenie lub odłączenie zasilacza. Dzięki za czas i proszę o pomoc! Asus tuf gaming - Nie włącza się. Klawiatura jest podswietlona. Nie reaguje na p
  • Spec od komputerów
    Jeśli jest gwarancja - skorzystaj z niej.
    Jeśli nie - szukaj serwisu.

• Spec od komputerów
    W kwestii gwarancji - jak wyżej - naprawa może być kosztowna.
  • Poziom 2  
    Mam taki sam problem laptop świerzo kupiony na x-kom z tego co wiem trafiła mi sie ostatnia sztuka jaką mieli na wyprzedarzy,
    Laptop stoi od nowości przez miesiąc na biurku podłączona klawiatura i myszka do portów USB nawet nie był dotykany od nowości ładował sie przez 3h przed podłączeniem później może z raz go odłączyłem od zasilacza, no i dziś rano trach zaciął mi się przy lekcjach online i zrobiło mi się dokładnie to samo, moim zdaniem przepięcie. Laptop nie powiem użytkowany dosyć dużo codziennie ok 5-6 h ponieważ jestem studentem informatyki.

• Spec od komputerów
    Masz gwarancję to korzystaj.
  • Spec od monitorów
    Pomocny temat dla serwisu Link

płyta od asus podobna do TUF Gaming FX505DT,DD,DU ,
    * cpu Ryzen 5 3550H (czyli mobile ver. Ryzen 3 2200G)

Asus tuf gaming - Nie włącza się. Klawiatura jest podswietlona. Nie reaguje na p

Częst pada grafika AMD Radeon RX 560X, 4 GB
    Sa wer. z
    15,6'', 1920 × 1080, IPS, matt, 60 Hz, AMD Freesync (model NCP002D Sharp )
    15,6'', 1920 × 1080, IPS, matt, 120Hz, AMD Freesync
    Model z tematu
    Asus tuf gaming - Nie włącza się. Klawiatura jest podswietlona. Nie reaguje na p Asus tuf gaming - Nie włącza się. Klawiatura jest podswietlona. Nie reaguje na p
  • Poziom 2  
    Problem rozwiązany skomunikowałem się z serwisem Asusa czy przed wysyłką mogę sobie wyjąć dysk i przekopiować rzeczy, powiedzieli mi że na spokojnie byleby niczego nie uszkodzić i nie zerwać plomb. Przed wyjęciem odpiąłem baterie potem jak już wszystko zrobiłem to podpiąłem wszystko skręciłem i działa. Wystarczyło tylko baterie odpiąć i wpiąć pozdrawiam.