Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

new star st202

28 Wrz 2005 10:43 5248 9
  • Poziom 17  
    mam boota 15.1,soft od 3018,i listę z ostatnich i coś jest nie tak,że na niektórych kodowanych programach wyłącza się i widać tylko 2 kropki,ale po resecie jest ok, i tak cały czas.Co mam zrobić w tej sytuacji?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 20  
    Chyba kolega nie ma racji , wszyscy pisza ze tak jest , zobacz tutaj : http://sart.com.pl , New Star ST-202 (odpowiednik Ferguson AF3018) , poszukaj dobrze a znajdziesz odpowiednie softy , najlepiej na Fredce , pozdrawiam
  • Poziom 12  
    Kolego jak chcesz pomocy z new starem to kliknij do mnie na gg sam mam taki i gitarka.
  • Poziom 10  
    Proponuję pobrać ze strony LAKIEGO boot 17.1 dla ferdka 3018, nastepnie wgrać świeżego softa i liste i powinno wszystko hulać.
    Powodzenia
  • Poziom 23  
    Zgadza się należy wymienic boot jednak bym proponował 16.1 jest jak narazie w pełni funkcjonalny a zawsze mozna na wyzej uaktualnić jednak z 17.1 już się do 16.1 nie cofniesz.
  • Poziom 10  
    Zgadzam się z przedmówca że 16.1 jest wypróbowany ale już na ferdkach nowych Telstar wrzuca 17.1i wszystko hula bez zastrzeżeń.
    Pozdro
  • Poziom 2  
    siemka jestem "zielony" i chcialbym sie dowiedziec jak wgrac boota bo bez tego nei chce mi sie wgrac soft anie cala reszta za odp z gory dziekuje
  • Poziom 10  
    Boot'a wgrywa się tak samo jak soft.
    Jest to plik z rozszerzenieum *.buc.
    Pozdrawiam
    TJ
  • Poziom 20  
    16.1 sprawdzony, gdyby nie chciał wejsc to zmień nagłówek. Pozdrawiam