Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon dla mnie, duży, AMOLED?, Mi 9 TPro?

03 Mar 2020 07:38 288 6
  • Poziom 22  
    Szukam tel. dla siebie, przydałoby się:
    - przekątna ok. 6.5" (netflix, youtube itp.)
    - AMOLED itp. trochę się obawiam wypalenia ale bym o to dbał
    - nowy android
    - raczej Xiaomi bo przyzwyczaiłem się do MIUI, Mi 9 T Pro urzekł mnie ;) brakiem notha (wycięcia), "dziura" w ekranie chyba jeszcze gorsza
    - żeby dobrze grał na słuchawkach (również po BT, np. obsługa protokołów aPTX HD i wyższe LDAC)
    - gniazdo mini jack 3.5
    - dobra bateria
    - 6GB/128GB wskazne
    Kwota sama wyjdzie ale chyba 2 tyś. to już wystarczy.
  • Poziom 19  
    shizy napisał:
    żeby dobrze grał na słuchawkach

Dobre słuchawki mają kartę dźwiękową zewnętrzną.
    Bierz Mi9TPro, Xiaomi robi dobre telefony w proporcji do ceny. Jak zależy Ci na niezawodności to jednak dołożyłbym $$$ i postawił na Note'a Samsunga :)
    PS - nigdy nie spotkałem się w wypaleniem AMOLEDa, a już troche z nich korzystam. Pewnie kwestia użytkowania, moje telefony od zawsze w stanie zaawansowanego oszczędzania energii :P
  • Poziom 22  
    Kupiłem mi 9 t pro, zastanawia mnie jedna rzecz, czy lepiej żeby wysłali dopiero w poniedziałek (żeby się nie szwendał po Inpost) czy to nie ma większego znaczenia?
  • Poziom 19  
    Mówi się że kurierzy lubią rzucać paczkami, hehe.
    Tak czy tak dojdzie dopiero w następnym tygodniu, chyba że zamówisz przez DHL24 (drogo, ale przyjazd do 24h, zawsze).
    Ja jednak wolę kupować telefony bezpośrednio ze sklepu, nie mam zaufania do kurierów, szczególnie po tym jak DHL rozbił mi świeżo wymienioną szybkę w telefonie, który właśnie z wymiany szybki wracał z serwisu Samsunga :P
  • Poziom 22  
    Mam Mi 9 T Pro ale jedna rzecz mi nie daje spokoju - proporcje ekranu. Nie pasuje mi to, jest przez to bardziej poręczny ale wole tradycyjne proporcje (jaki miałem w Redmi Note 4). Chyba lepiej było mi kupić Note 8 Pro 6/128GB.
  • Poziom 19  
    Przywykniesz, na początku też miałem problem się przestawić, teraz każdy inny telefon wydaje mi się śmiesznie mały :P
    Miłego użytkowania! :)