Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ubezpieczenia OC za auto i zniżki

03 Mar 2020 19:59 153 3
  • Poziom 3  
    Witam, chciałem się zapytać bo kupiłem ostatnio Golfa 4 i wziąłem go na siebie, ale OC kosztuje nie mało i czy teraz mogę dopisać współwłaściciela ze zniżką bym ja też miał zniżkę?
    Czy to coś z darowizną trzeba zrobić by teraz zadziałało. Bo jutro idę zarejestrować samochód i nie wiem czy iść.
  • Poziom 37  
    Nie wiem czy coś zaoszczędzisz bo teraz chyba każde towarzystwo dolicza za współwłaściciela zwyżkę o ile ma mniej niż 28 lat lub prawko nie więcej jak X czasu. Do tego te tańsze oferty mają kruczek w umowie który bardzo nieprzychylnie podchodzi do kierowania pojazdem przez współwłaściciela.
  • Poziom 3  
    Czyli nie da nic teraz zrobić ( współwłaściciel i tak by nie jeździł). A darowizna?
  • Poziom 36  
    Przy wyliczaniu składki są dwie odrębne rubryki do wykazania właściciela/właścicieli i osobna dla główny kierowca/pozostali
    Jak współwłaściciel którego dopiszesz nie będzie głównym kierowcą to nic ci to absolutnie nie da.
    Jak oni to wyliczają to Bóg jeden wie, to wyliczenie jest tajne, jedynie zniżkę za bezszkodowe lata znasz a reszta z butów jest brana.