Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TECH ST-37 RS sterownik kotła - Potrzebuję nowe przyciski, styczniki do tego ste

03 Mar 2020 20:13 192 6
  • Poziom 2  
    Witam. Potrzebuję nowe przyciski, styczniki do tego sterownika, może ktoś z Was wie gdzie je mogę dostać, bo cały sterownik działa jak należy tylko te przyciski są chyba zakurzone i nie chcą działać.
    Z góry dziękuję za każdą podpowiedź :)
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 16  
    A może wrzucisz foto tych przycisków czy stycznków.W sumie stycznik a przycisk to dwie rózne rzeczy.
  • Poziom 2  
    TECH ST-37 RS sterownik kotła - Potrzebuję nowe przyciski, styczniki do tego ste

Dodano po 4 [minuty]:

Znalazłem firmę która produkuje i serwisuje te sterowniki i zobaczę jutro co oni mi powiedzą :)
    https://www.techsterowniki.pl/kontakt/dane-adresowe

Dodano po 2 [minuty]:

Ale może ktoś z Was miałby dostęp do takich :) Jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie tematem
  • Poziom 16  
    Pierwszy lepszy sklep z częściami elektronicznymi i kupisz. A firma sobie policzy odpowiednio bo wcisną Ci kit ,że to jakieś specjalne do tego sterownika.
  • Poziom 2  
    A pisze na nich coś od dołu ? Czy trzeba go wylutować i zabrac do sklepu dla porównania ?

Dodano po 4 [minuty]:

Ten piec jest caly czas używany i długa przerwa nie bardzo wchodzi w grę. Najlepiej jakbym kupił i od razu wymienił :)

Dodano po 36 [minuty]:

Ten piec jest caly czas używany i długa przerwa nie bardzo wchodzi w grę. Najlepiej jakbym kupił i od razu wymienił :)
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    Wylutuj jeden wez do sklepu i po problemie.
  • Poziom 2  
    Ok, tak zrobie :)