Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Bosch SPV50E00EU/33 - na panelu podświetlona jest dioda z kranikiem

03 Mar 2020 23:35 192 4
  • Poziom 2  
    Witam,
    Zmywarka Bosch SPV50E0pEU/33 i problemy jak niżej:
    I problem: zmywarka po zakończonym cyklu mycia cały czas „buczy” i wypompowuje wodę, na panelu podświetlona jest dioda z kranikiem.
    II problem: kiedy zauwazylem problem nr I odłączyłem zmywarkę od zasilania, po chwili włączyłem ponownie, zmywarka w dalszym ciągu przez chwile próbowała wypompować wodę, na chwile przestawała i znów wypompowywała. Po dwukrotnym odłączeniu zmywarki od sieci diody przestały wogole się podświetlać.
    III problem: w ostateczności efekt jest taki; zmywarka „buczy” chcąc wypompować wodę, na panelu żadne diody sie nie podświetlają, zmywarka nie reaguje na zadne przyciski. Prośba w miarę możliwości o pomoc.
  • Poziom 16  
    Witam,
    masz najprawdopodobniej wyciek wody i uruchomiło się zabezpieczenie przeciw zalaniu. odkręć bok i sprawdź. Jeżeli usuniesz wodę opadnie pływak i zmywarka powinna normalnie ruszyć. Zlokalizuj wyciek, uszczelnij i powinno być ok.
  • Poziom 2  
    Dziwny temat. W dniu dzisiejszym zmywarka włączyła sie normalnie. Diody zaczęły świecić a cykl pełnego mycia przeszedł bez żadnego problemu. Niewielka ilość wody mogła wyparować i przez to zmywarka ruszyła? Będę ja obserwował. Jak problem znów sie powtórzy - dam znać. Dziękuje za dotychczasowa odpowiedź w temacie.
  • Poziom 16  
    Mogło tak być. Odkręć bo zmywarki będzie widać ślady po wycieku.
  • Specjalista AGD
    matti33622 napisał:
    Jak problem znów sie powtórzy - dam znać.

Powtórzy się, zrób kilka myć na 70 stopni.