Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Bosch SPV50E00EU/33 - na panelu podświetlona jest dioda z kranikiem

03 Mar 2020 23:35 192 4
 • Poziom 2  
  Witam,
  Zmywarka Bosch SPV50E0pEU/33 i problemy jak niżej:
  I problem: zmywarka po zakończonym cyklu mycia cały czas „buczy” i wypompowuje wodę, na panelu podświetlona jest dioda z kranikiem.
  II problem: kiedy zauwazylem problem nr I odłączyłem zmywarkę od zasilania, po chwili włączyłem ponownie, zmywarka w dalszym ciągu przez chwile próbowała wypompować wodę, na chwile przestawała i znów wypompowywała. Po dwukrotnym odłączeniu zmywarki od sieci diody przestały wogole się podświetlać.
  III problem: w ostateczności efekt jest taki; zmywarka „buczy” chcąc wypompować wodę, na panelu żadne diody sie nie podświetlają, zmywarka nie reaguje na zadne przyciski. Prośba w miarę możliwości o pomoc.
 • Poziom 16  
  Witam,
  masz najprawdopodobniej wyciek wody i uruchomiło się zabezpieczenie przeciw zalaniu. odkręć bok i sprawdź. Jeżeli usuniesz wodę opadnie pływak i zmywarka powinna normalnie ruszyć. Zlokalizuj wyciek, uszczelnij i powinno być ok.
 • Poziom 2  
  Dziwny temat. W dniu dzisiejszym zmywarka włączyła sie normalnie. Diody zaczęły świecić a cykl pełnego mycia przeszedł bez żadnego problemu. Niewielka ilość wody mogła wyparować i przez to zmywarka ruszyła? Będę ja obserwował. Jak problem znów sie powtórzy - dam znać. Dziękuje za dotychczasowa odpowiedź w temacie.
 • Poziom 16  
  Mogło tak być. Odkręć bo zmywarki będzie widać ślady po wycieku.
 • Specjalista AGD
  matti33622 napisał:
  Jak problem znów sie powtórzy - dam znać.

  Powtórzy się, zrób kilka myć na 70 stopni.