Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips Xenium X588 - jakie etui kupić?

04 Mar 2020 17:54 138 7
  • Poziom 2  
    Poszukuję silikonowego etui na ten telefon. Niestety nie ma dedykowanego etui do tego modelu. Może ktoś orientuje się z jakiego telefonu by mogło pasować?
  • Poziom 43  
    Jest tego pełno na A...o. Wystarczy wpisać Philips Xenium X588 etui.
  • Poziom 2  
    Niestety nie... nie interesuja mnie pokrowce typu portfel czy inne ksiązeczki a konkretnie takie silikonowe na tył. Niestety na al.. o są same uniwersalne a takie juz zakładalem i kiepsko to wszystko pasuje...
  • Poziom 16  
    A choćby to:
    https://allegro.pl/oferta/etui-silikonowe-do-...EmNGRsb0_x9zksp-pKTueiaS8FCEpcxwaArSfEALw_wcB
    Bez problemu odnalazłem. Takie na tył jak potrzebujesz. Też uniwersalne ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Ewentualnie poszukaj też na innych stronach nie tylko na allegro.
  • Poziom 43  
    Wcześniej napisałeś:
    Jaceeek1990 napisał:
    ... Może ktoś orientuje się z jakiego telefonu by mogło pasować?

A teraz zrobiłeś się wybredny:
    Jaceeek1990 napisał:
    Niestety nie... nie interesuja mnie pokrowce typu portfel czy inne ksiązeczki a konkretnie takie silikonowe na tył...
  • Poziom 2  
    ten zamówiłem w pierwszej kolejnosci... wyciecia z boku w ogóle nie pasują na przyciski trzeba było wycinac nożyczkami. w dodatku nie dolega dobrze.
  • Poziom 2  
    Kolego Dizmar zobacz w pierwszej wiadomosci jakie etui mnie interesowało. Wyraźnie napisane ze silikonowe. A post założyłem po to by ktoś kompetenty doradził jaki telefon ma jeszcze takie samo lub w miare podobne rozmieszczenie przycisków.